Pomôžme rozhodnúť o osude kúpaliska Zelená žaba

Pomôžme rozhodnúť o osude kúpaliska Zelená žaba

Pomôžme rozhodnúť o osude legendárneho kúpaliska Zelená žaba! Rekonštrukcia niekdajšej pýchy Trenčianskych Teplíc je v ohrození! Celý projekt, do ktorého chce investor vložiť celkovo 6 miliónov EUR, totiž môžu zmariť neúspešné rokovania so zástupcami Krajského pamiatkového úradu.

Nedopustime, aby bol investor nútený  kvôli úradníckym rozhodnutiam  od plánovanej rekonštrukcie odstúpiť a finančné prostriedky preinvestoval inde, kde si budú jeho snahu viac vážiť. Sme presvedčení, že dnes je ešte  jedinečná, ale zároveň aj posledná šanca ako tento chátrajúci a zdevastovaný areál opätovne sfunkčniť a sprístupniť širokej verejnosti. 

Rekonštrukcia kúpaliska Zelená žaba je verejným záujmom, ktorý prináša prospech pre drvivú väčšinu obyvateľov a návštevníkov mesta Trenčianske Teplice a jeho regiónu. Nie je nám ľahostajný osud Zelenej žaby a podporujeme jej rekonštrukciu svojím podpisom!

 


Stefan Skultety    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Stefan Skultety na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook