Petícia za uväznenie Roberta Fica a Róberta Kaliňáka

  • Žiadame o uvalenie väzby na Róberta Kaliňáka a Róberta Fica. Obaja menovaní sú podozriví zo spáchania viacerých trestných činov. Zosnovanie a založenie kriminálnej zločineckej skupiny vedenej Tiborom Gašparom a Norbertom Bodorom. Vydieranie, korupcia, rozkrádanie daní, eurofondov. Róbert Fico býval u daňového podvodníka, mal a zamestnával priateľku na úrade vlády od talianskeho mafiána, okrem toho je podozrivý z korupie a rozsiahlej trestnej činosti ekonomického aj neekonomického charakteru. Robert Kaliňák je tak isto podozrivý z ekonomickej trestnej činnosti, okrem toho je podozrivý, že spolupracoval pri únose občana Vietnamu, taktiež z korupcie. Obaja Róberti su podozriví, že sú riadení ako biele kone kapitálotvornou skupinou vytvorenou z bývalých riadiacich členov komunistickej strany a príslušníkov štátnej bezpečnosti vytvorenou v čase vládnutia Ficovho predchodcu Vladimíra Mečiara. Obaja zločinci musia byť uväznení a vyšetrovaní čím skor aby nenapáchali ďalšiu rozsiahlu trestnú činnosť. Je dôvodné podozrenie, že objednali aj vraždu investigatívneho novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, prípadne sú napojení na skupinu, ktorá túto vraždu naplánovala a objednala.

 


RNDr. Július Kovács    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem RNDr. Július Kovács na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...