Peticia za schvalenie ziadosti sukromnej zakladnej a materskej skoly v Bernolakove o zaradenie do siete skol a skolskych zariadeni.

My, dole podpísaní obyvatelia obce Bernolákovo, žiadame poslancov obecného zastupitelstva, aby na zasadunití obecného zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční dňa 10.12.2019 o 13:00h v kultúrnom dome, schválili zaradenie Rodinnej Školy do siete škôl a školských zariadení.

Rodinná Škola je súkromné vzdelávacie zariadenie (základná a materská škola) so sídlom v Kaštieli v Bernolákove. Poskytuje vzdelávanie s prvkami Montessori pedagogiky. Bližšie informacie o škole sú dostupné na stránke zriaďovateľa http://rodinnaskola.sk/

V dobe keď obec ešte stále bojuje s nedostatkom miesta pre škôlkarov a školákov, si myslíme že v obci je priestor, a aj dopyt, po takomto zariadení.

Svojím podpisom odsúhlasujem vyššie uvedený text.

 

 

 

 

 

 


Katarína Kováčová, Lipova 17, 90027 Bernolákovo    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Katarína Kováčová, Lipova 17, 90027 Bernolákovo na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook