Petícia za prešetrenie atentátu na Róberta a na rozsah jeho zranení pretože sú tu vážne pochybnosti.

Pochybnosti o atentáte na Roberta Fica Róbert Fico podľa všetkého má 4 zranenia dve strely do brušnej dutiny jednu do predlaktia ruky a jednu palec na nohe, ale doposiaľ nepotvrdené oficiálne.

Útočník bol istý Juraj Cintuľa 71 ročný v minulosti podporoval skupinu Slovenskí branci a ospevoval ju a chodil na jej stretnutia. Písal knihy proti Rómom neznášal migrantov a bol proti predchádzajúcim vládam Igora Matoviča a Eduarda Hegera.

Pochybnosti vzbudzuje už to že ochranka Róberta Fica fatálne zlyhala a nechala útočníkovi veľký priestor a napriek tomu ochranka nebola vymenená alebo postihnutá. Čo môže indikovať že atentát bol možno nafingovaný a ochranka a atentátnik možno urobili divadlo.

Na mieste činu nebola kvapka krvi a to napriek tomu že Fica padol chvíľku ostal ležať a potom ho niesli asi 10 metrov k autu. Odhadom je to minimálne 10 sekúnd. Ak mal strelné poranenie do palca na nohe a do predlaktia je takmer nemožné, aby odtiaľ netiekla krv.

Tak isto neboli zakrvavení ani ochrankári čo ho prenášali k autu. Na námestí bolo možno 50 až 100 ľudí, ale nie je ani jedna fotka Fica spredu. Odkedy Fica odniesli vrtuľníkom do nemocnice nebola zverejnená jediná fotka Fica z nemocnice. Na všetko je prísne embargo.

Na tlačových besedách nevystúpili z nemocnice lekári, ktorí ho operovali alebo ošetrovali a ani jeden z nich nepotvrdil oficiálne rozsah jeho zranení. Miesto toho vystupovali na verejnosti len Minister vnútra a minister obrany a tí informovali o zdravotnom stave Fica.

Minister obrany pritom bal podozrivý pri únose Vietnamca, ktorý prešetrovali aj nemecké súdy. Stíhanie proti nemu zastavil v tejto kauze sporným paragrafom 363 aj iných trestných vyšetrovaní vedených proti súčasnému ministrovi vnútra v minulosti.

Slovensky generálny prokurátor, ktorý v minulosti podpísal spoluprácu s Ruskou prokuratúrou . Je to ten generálny prokurátor volá sa Maroš Žilinka, ktorý zhruba pred dvomi rokmi navrhol zrušiť  obrannú zmluvu s USA a NATO.

Dokonca sa vyjadril že zmluva o dočasnom pobyte sovietých vojsk po okupácii v roku 1968 bola lepšia ako naša súčasná obranná zmluva s USA. Na druhej strane unikla z nemocnice správa o zdravotnom stave Róberta Fica, ktorá vzbudzuje pochybnosti a okamžite bola propagovaná na sociálnych siatiach.

Nebola oficiálne potvrdená ani nemocnicou ani vládou. Na správe sú ale dvaja lekári ktorí urobili vraj vstupné vyšetrenie sú tu MUDr. Eva Kušíková a MUDr. Tomáš Karvaš.

Tito ľudia sú reálni, ale mimo uniknutej správy ich nikto oficiálne nepotvrdil.

Na sociálnych sietiach začali atentátnika Cintuľu opisovať, ako progresívneho liberála. Opak je pravdou Cintuľa je nacionalista a je silne proruský.

Aktivizoval sa na protivládnych zhromaždeniach len posledné tri mesiace. Predtým ho na takýchto zhromaždeniach nikto nevidel. Zvláštne je  aj že počas atentátu sa mu nič vážne nestalo a vyšiel odtiaľ bez zranení.

Jeho obrat proti vláde Fica sa datuje od začiatku marca, čo ale nemusí byť pravda ale môže to byť len manéver.

Zároveň uniklo popri vyšetrovaní krátke video z vyšetrovania na polícii, kde Cintuľa opisuje že je proti vláde Róberta Fica.

Toto video silne poškodilo opozíciu a koluje masívne po sociálnych sietiach a nikto neprezradil kto  ho natočil. Okrem toho unikol zároveň aj jeho občiansky preukaz a tiež koluje po sociálnych sietiach.

Okrem Kaliňaka a Pellegríniho s Ficom vlastne z vlády nikto nevidel.

Mala ísť za ním prezidentka Čaputová z nejakých príčin sa to nestalo. Personál nemocnice má odobraté mobily a majú úplný zákaz informovať o udalosti.

To že či je Fico zranený alebo nie je veľmi ľahko dokázateľne ale musel by dať súhlas k zverejneniu oficiálnej správy a ukázať rozsah svojich ranení, čo doposiaľ  neurobil. Teraz výhody, ktoré by Fico získal fingovaným atentátom.

Ľútosť zo strany Europskej únie a je možne že pôjdu platby z EÚ a to aj napriek  predošlým krokom Ficovej vlády . Zrušenie špeciálnej prokuratúry. Masívne čistky na prokuratúre, súdoch aj na polícii.

Sú prenasledovaný najlepší vyšetrovatelia medzi nimi aj tí čo vyšetrili vraždu Kuciaka. Vina za atentát sa hádže masívne na opozíciu a to pred Eurovoľbami.

A schvaľuje sa momentálne zákon veľmi kontroverzný  štátnej televízii a rozhlase okrem toho ďalšie zákony v prospech vládnej koalície.

Je tu aj veľmi zvláštny zákon ktorý umožňuje znižovať tresty za ekonomickú kriminalitu ale napríklad aj za znásilnenia.

Preto ak Fico odmietne zverejniť a dokázať svoje zranenia navrhujeme celú vec prešetriť nezávislými organmi a najlepšie zo zahraničia.  

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Julius Kovacs bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...