Petícia za obnovenie Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Dánsku a Nórsku
Žiadame zrušiť veľvyslanectvo v rusku a obnoviť veľvyslanectvo v Nórsku. Zároveň zrušiť veľvyslanectvo v bieloruZku, obnoviť veľvyslanectvo v Dánsku a zastupiteľstvo v Krakowe 🇩🇰🇧🇻🇵🇱
Sú to naši dôležití spojenci v EÚ a NATO. A nie zbedačené rusko pred kolapsom!
Počty Slovákov žijúcich:
v Dánsku cca 4000
v Nórsku cca 6000
v Poľsku cca 4000
-------------------------------
v rusku cca 300
v bieloruZku cca 20
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.