Petícia študentov VŠE za dodržiavanie nočného kľudu v okolí klubu Blanice

Ahojte kamoši, 

Týmto by som Vás všetkých chcela poprosiť o podpísanie tejto petície, ktorej účelom je vyprodukovať stimul pre vedenie SUZ-u VŠE, na riešenie situácie s letnou terasou, ktorú prevádzkuje Klub Blanice. 

Pre vysvetlenie situácie: Riešila som to s vedením SUZ-u sama, no potrebujem, aby sa ozvalo viac ľudí. Aby bolo jasné, nesnažím sa o úplne zatvorenie klubu Blanice, snažím sa o to, aby aj majiteľ klubu Blanice dodržiaval to, čo platí všade inde, keďže zákon platí pre každého rovnako, a to dodržanie nočného kľudu (§ 34, odst. 2 zákona číslo 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví). Každý z nás študuje, niektorí z nás do toho pracujú a je to naozaj na nervy, ak sa človek nemôže na vlastnej izby učiť či vyspať.

Najlepšie to pravdepodobne pochopia študenti, ktorých sa to priamo týka, no bola by som rada za podporu aj od tých, ktorých nie. 

Všetkým vopred ďakujem! 


Sabína Babiarčiková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Sabína Babiarčiková na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...