Petícia proti odmeňovaniu očkovaných proti Covid -19

Vážení nezaočkovaní občania SR!

To čo sa tu deje posledný rok, mesiace, ale najmä posledné dni už nemá nič spoločné s demokratickou spoločnosťou. Zjavne si nás terajší minister zdravotníctva pomýlil s vojačikmi v kasárni, ktorým sa prikazuje. Nikto sa nás nepýta, prečo sa nechceme očkovať, zabudli na skupinu ľudí, ktorej sa zo zdravotných dôvodov očkovanie neodporúča, nerešpektujú, že niektorí občania majú na základe prebiehajúceho očkovania "len" obavu o svoj život. Prečo by práve takíto ľudia ako my, nie konšpirátori ako nás nazývajú, mali byť znevýhodňovaní? Prečo by mali byť zvýhodňovaní práve očkovaní, ktorí nie sú plne krytí proti ochoreniu a navyše sú naďalej prenášačmi ochorenia? Vôbec nerešpektujú, že väčšia skupina sme práve my nezaočkovaní a nie naopak? K očkovaniu nedali ani inú alternatívu, ako ostatné európske krajiny, len očkovanie alebo karanténa? Toto má byť motivácia sa očkovať? Je to naopak úbohý krok tejto vlády a nerešpektovanie ľudských práv a slobôd. A tejto ani nie 30% skupine budeme z našich daní a odvodov platiť za to, že sa dali zaočkovať? Za to, že sa nemusia testovať, byť v karanténe, ani dokonca keď boli v kontakte s pozitívnou osobou? Na základe čoho to bolo takto vyhodnotené? My máme nejaký výskum, ktorý by potvrdzoval, že oni urobili dobre? Na jednej strane títo veľkí demokrati ochraňujú Cichanovskú a Navaľného, vykrikujú do sveta ako sú im uberané práva, a toto páchajú na vlastnom národe? Chceme sa tomu prispôsobiť? Chceme len nemo poslúchať príkazy porušujúce základné ľudské slobody? Odškodňovať ľudí za to, že sa dali zaočkovať proti Covid - 19? Očkovacia prémia? Sprostredkovateľský bonus? Zastavme to, kým je ešte čas. Podporte petíciu za neplatenie odmien za očkovanie proti Covid - 19. Bolo to predsa ich slobodné rozhodnutie, prečo im máme za to platiť? Bude aj lotéria, očkovacia prémia a sprostredkovateľský bonus pre neočkovaných? Ak aj vy máte tento názor a súhlasíte s ním, podpíšte a podporte túto petíciu proti odmeňovaniu očkovaných. Nevzdajme sa a  bojujme za naše práva.


Sandra Botlíková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Sandra Botlíková na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...