Petícia za okamžité odvolanie Matúša Šutaja Eštóka z funkcie ministra vnútra.

Matúš Šutaj Eštók právnik pre ktorého zákony Slovenskej republiky nič neznamenajú a šliape po nich od prvého dňa. Od prvého dňa vo svojej funkcii predvádza Stalinské čistky. To, čo predviedol Štefanovi Hamranovi a vyšetrovateľom okolo Čurrilovcov ho jasne usvedčuje. A je jasné že takto chce ďalej pokračovať.


Matúš Šutaj Eštok tu zavádza policajný štát riadený HlasoSmerom a fašistami zo SNS

Matúš Šutaj Eštók ničím neprispel k rozvoju Slovenska okrem toho, že roky leštili stoličku na úrade vlády, na štátnych hmotných rezervách u Kajetána Kičuru, posluhoval straníckej centrále a falošne opakoval demagógiu o tom ako oni vedia lepšie riadiť túto krajinu.

Čo urobil on a jeho stranícky kolegovia počas 12 - ročnej vlády SMER-u, keď Slovensko je v takom katastrofálnom stave a neustále dookola ohlupujú jednoduchých ľudí? To všetko sa podľa Matúša Šutaja Eštoka sa stalo len za posledné tri roky. Nie to sa stalo počas 12 ročného vládnutia SMERu ktorého HLAS bol súčasťou.

Sľúbili 640 EURO dôchodcom a zrejme z toho nebude nič, jasné potrebujú peniaze uliať Naším Ľuďom a je zrejmé že takto budú pokračovať ďalej. Majú to v DNA veď aj pred tým sľubovali 12 rokov 13 dôchodok a dali len nejakú smiešnu almužnu a klamali.

Matúš Šutaj Eštók sa správa arogantne ako v dedinskej krčme 4.cenovej skupiny a nemá čo na stoličke ministra vnútra hľadať človek ktorý okamžite pošliapal bezohľadne po zákonoch a nemá v sebe štipku slušného chovania.

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Julius Kovacs bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...