Otvorený list od priaznivcov zo Slovenska a zahraničia Igorovi Matovičovi.

Pán Igor Matovič,
 
Tak, ako sme ti vyjadrili podporu pred rokom aj teraz Ťa chceme povzbudiť, aby si ten boj nevzdával. Bojuješ nie len za seba a za OĽANO, ale za celú krajinu, za nás - naše deti, vnúčatá a ďalšie generácie. Desaťročia sme tu mali vlády plné komunistov a ich nasledovníkov. Desaťročia tu politici rozkrádali našu krajinu, metastázovala sa tu korupcia obludným spôsobom.

Vďaka tvojmu viac, ako desaťročnému boju sme sa nadýchli k očiste Slovenska. Žiaľ, prišla pandémia a tvoji nepriatelia situáciu zneužili.
Stále ti veríme, stále stojíme za tvojim úprimným bojom za zdravie a životy ľudí a ďakujeme ti za tvoje obrovské úsilie. Prajeme ti pevné zdravie, rovnako tak tvojej rodinke a aj týmto textom ti chceme vyjadriť podporu.

Ver, že nás, ktorí sa nedáme oklamať nenávisťou a prekrútenými informáciami je stále veľa. Bojujte, Igor aj celé OĽANO - Za nás a naše deti!

Dole podpísaní :

Srdcom slušných ľudí, za IGORA MATOVIČA a za novú vladu SR, voliči a sympatizanti hnutia OĽaNO.

 


Srdcom slušných ľudí, za IGORA MATOVIČA a za novú vladu SR    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Srdcom slušných ľudí, za IGORA MATOVIČA a za novú vladu SR na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...