Otvorený list ministrovi zdravotníctva

Vážený pane ministře,

již dlouho se nekontrolovaně šíří hoax o neúčinnosti mRNA vakcin proti COVID-19. Jelikož jsou k dispozici četné medicinské důkazy o účinku těchto moderních a drahých přípravků, navrhuji Vám doplnění vakcinační kampaně:

  1. osobní příklad je nade vše pochyby nejpřesvědčivější, proto byste se měli Vy a Vaši podřízení veřejně pod mediálním dohledem dát vakcinovat a revakcinovat všemi posilovacími dávkami , bylo by také jistě účinnější, kdyby to udělali rovněž zaměstnanci ostatních ministerstev.

  2. vytvoření skupin placených náborářů, kteří budou pochybovačům vysvětlovat vysokou účinnost přípravků mRNA na COVID-19. Věřím, že je spousta vzdělaných občanů, kteří chápou medicinské souvislosti a při dostatečné motivaci budou nadmíru ochotni přesvědčit mnoho pochybovačů. Já sám znám ve svém okolí několik desítek lidí, kterým bych tu vakcínu velice rád dopřál.

Pro odbornou připravenost náborářů lze využít některé z mnoha dosud známých důkazů o účinnosti přípravků:

Podle dostupných důkazů o účincích na množství různých chorob jistě NIKDO NEMŮŽE ŘÍCT, ŽE VAKCINY NEÚČINKUJÍ. Věřím, že osobní příklad Vaši vakcinace souběžně s placenou náborovou kampaní přesvědčí dostatek ovčanů, úplně popře hoax o neúčinnosti mRNA vakcin, a efektivně se využije alespoň něco z mnoha milionů dávek vakcin, které jste objednali pro rok 2022, a z kterých jste již vyhodili proexspirovány vakciny v hodnotě 5 milionů Eur (https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/skandal-slovensko-musi-vyhodit-vakciny-5-milionov-eur-kosa-preco-sme-ich-nepredali )

Byla by škoda znehodnotit tak účinné přípravky, zvláště když pan Gates vynaložil tolik námahy a tolik peněz na korupci státních a zdravotnických úředníků ( https://www.politico.com/news/2022/09/14/global-covid-pandemic-response-bill-gates-partners-00053969 , https://www.politico.com/news/2022/09/14/covid-pandemic-world-charts-money-influence-00055041)

 

S úctou

starostlivý občan


Starostlivý Občan    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Starostlivý Občan na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...