ODSTÚPENIE ALEBO ODVOLANIE GP MAROŠA ŽILINKU, NÁVRH POSLANCOV NR SR, PREZIDENTKE SR

Maroša Žilinku sa vyjadril, že zmluva o dočasnom pobyte sovietskych vojsk Varšavskej  zmluvy bola lepšia, ako naša obranná zmluva s NATO 

-navrhol v 20 stranovom uznesení našu obrannú zmluvu zrušiť

-ohrozil bezpečnosť SR a umožnil bezproblémový vstup ruských vojsk na územieSR

 

GP Maroš Žilinka, ktorí jednal tesne pred vypuknutím vojny na Ukrajine s Patruševom  pravou rukou Putina.

- je človek, ktorý podpísal zmluvu o spolupráci s generálom Krasnovom o spolupráci           s ruskou GP.

 

GP Maroš Žilinka prepúšťa najtoxickejších mafiánov § 363, bez akéhokoľvek zdôvodnenia - Maroš Žilinka si týka s Robertom Kaliňákom a sú kamaráti.

 

- generálny prokurátora všetkým občanom Slovenska dáva na javo svojimi činmi,          že on  môže všetko, zneužívaj funkciu verejného činiteľa. 

 

Zneužíva svoje kompetencie a nepotrestal skutočných zločincov, vymenujeme si ich Robert Fico, Robert Kaliňák, Norbert Bödör, Tibor Gašpar, Monika Jankovská, Juraj Široký, Brheľovci, Suchoba, Pčolinský a mnohí ďalší vysoko toxickí kriminálnici, ktorí majú  krvavé ruky, aj ako objednávatelia vraždy Janka Kuciaka a Martinky Kušnírovej.

 

-miesto toho, aby potrestali Kočnera, nevenoval pozornosť ako bola zabezpečená dodatočná ochrana Jana Kuciaka.

-dokonca ako Janka Kuciaka lustrovali v policajných databázach a prečo ho nechali  sledovať SIS. Po vražde konšpiroval

- ako prešetril bývalého Tibor Gašpara, ktorý poslal Krajmera a Hraška skontrolovať, či vražda bola, vykonaná správne?

 

-je viac ako  pravdepodobné že Ján Kuciak a Martinka Kušnírová mali napichnuté mobily  vo Veľkej  Mači  nechali v ich dome 4 dni mŕtvoly hniť.

 

-vražda bola vykonaná na ruský spôsob, aby boli zastrašení ostatní novinári.

Táto vražda bola vykonaná preto, lebo Ján Kuciak odhalil akým spôsobom menovaní R.F., R.K., N.B., T.G., M.J., J.Š..... ľudia okrádali Slovensko.

-Marián Kočner podľa všetkého dostal od Slavomíra Haščáka milión, aby zariadil likvidáciu Jana Kuciak aj jeho snúbenice.

 

 

-našťastie sa do vyšetrovania zapojili aj vyšetrovatelia z EÚ . Títo zmonitorovali pohyb SIM kariet v ich mobiloch odkryli Threemu.

-súdy Slovenskej republiky sa snažili od samého počiatku spochybniť threemu, tak isto ako legálne odpočúvanie poľovníckej chaty.

-na povrch vyšli skutočnosti o ktorých sme síce vedeli, aj vďaka Janovi Kuciakovi,        ale rozsah bol skutočne neuveriteľný.

 

-politicko-oligarchicko-komunistická mafia v SR, sa drží 32 rokov a má prerastené metastázy priamo v štáte, v parlamente NR SR, vo vláde, na súdoch, prokuratúre v polície, štátných úradoch. 

 

-dokonca si mafia vytvorila organizovaný systém rozkrádania cez štátne zákazky, DPH, koordinovali a pravidelne dojili štátný rozpočt.

-vypaľovanie podnikateľov, rozkrádanie daní všetkého možného druhu.

 

-rozkradli takto minimálne 6 až 7 miliárd priamo, ďalšie peniaze rozkrádali na regionálnych úrovniach.

 

-rozkrádali sa samozrejme aj prostriedky EÚ miesto kombajnov a traktorov sa nakupovalo Alfa rómeo, miesto maštalí a skleníkov sa stavali vily a kaštiele.

-dokonca sa dovážali vo veľkom drogy, čierne cigarety, ktoré sa dokonca vyrábali a rozkrádali sa aj dane z pohonných hmôt a alkoholu.

-darilo sa skvele úžerníckym firmám a exekútorom, advokátom, notárom.

 

-bývalý výpalník Bödör sa stal šéfom 6.poschodia a odtiaľ riadil, políciu, súdy aj daňové úrady a rozdeľovanie fondov EÚ. Samozrejme na príkaz zhora od Roberta Fica a Róberta Kaliňáka

 

Dobytkár

-je výsmech, že mafián  Marián Kočner je odsúdený zatiaľ len za zmenky Markízy aj to len vďaka americkým právnikom tejto televízie,

-vďaka strachu slovenských súdov, pretože v prípade oslobodenia Mariána Kočnera,      by sa sami skompromitovali.

 

- je neuveriteľné že sudkyňa Ružena Sabová neodsúdila Mariána Kočnera a Alenu Zsuzsovú, Ján Hrubala šéf špecializovanému trestnému súdu sa na to iba prizeral, strach  im nedovolilo niečo také urobiť.

 

-v roku 2000 jestvovala miesto 6 poschodia Majského chalupa a pán Ján Hrubala a pánom Borisom Kollárom, Marošom Žilinkom a ďalšími bol jej častým návštevníkom.      - -aj tam sa rozhodovalo o podobných veciach a nekalostiach mafiánských praktík.

 

-samozrejme M.Kočnerova knižnica a archív nahrávok je mimoriadne bohatý a R.F. alebo R.K. vie posadiť do basy okamžite.

-časť tohto archívu má aj Dobroslav Trnka a preto je de facto netrestateľný.             -Podľa všetkého sa v týchto nahrávok topí celá bývala vláda SMER-SD,SNS,MOST-HÍD aj jej oligarchovia.

 

-nikdy títo bývalí vládní predstavitelia, ich oligarchovia si nemysleli, že by mohli prehrať voľby a preto sa ani nenamáhali zamiesť svoje činy a to sa im stane osudným. A teraz udávajú jeden druhého a trasu sa za 363.

 

-ubezpečujeme Maroša Žilinku hrabličkára ruského agenta, že aj na neho príde rada.       -myslime, že to bude exemplárny trest, nie revanš, ale dostane trest za to čo vykonával ako nekompetentný generálný prokurátor. Porušuje Ústavu SR, Ľudské práva, Ohrouje bezpečnosť štátu, občanov SR, nezrušil zákonom stranu nacistov, fašistov, nechal šíriť      rasovú neznášanlivosť.

 

-treba podotknúť že za Róberta Fica sa systém kriminality rozpracoval do orgánov riadenia štátu, štát - vláda za Fica bez súhlasu mafie neurobila nič dokonca sa vykrádali aj dôchodkové piliera a zdravotné poisťovne.

 

- to všetko sú rukolapné dôkazy na prešetrenie políciou, generálnou prokuratúrou, súdmi. My občania SR nemáme dôveru v generálneho prokuratora Maroša Žilinku na základe uvedených dôvodou a preto podávame túto petíciu do parlametu NR SR, vláde               a prezidentke SR,

 

 

 

 

 

 

OZ Ľudia dobrej mysle Vlasta rod. Žampová Sedláková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem OZ Ľudia dobrej mysle Vlasta rod. Žampová Sedláková na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...