Petícia za slobodu (nové logické riešenie)

Existuje jednoduché riešenie na situáciu ktorú spôsobil covid a žiadame vládu aby o tomto riešení rokovala. Tieto body sa snažia o zjednotenie občanov v tejto kríze tak aby sme túto krízu vyriešili a preto nemusíte súhlasiť s každým bodom ale podporením petície pomôžete vyriešiť túto ekonomicko-zdravotnú krízu.

1. Očkovanie bude plne dobrovoľné s tým, že pri naplnení kapacity nemocníc budú uprednostnení občania ktorí sú plne zaočkovaní.

2. Otvorenie podnikov a služieb s tým, že ak sa niekto bojí nakazenia vírusom tak si môže spraviť dobrovoľný lockdown a ostať doma a nestretávať sa s nikým.

3. Žiadne investície a lotérie na propagáciu očkovania z peňazí daňových poplatníkov. Tieto financie by mali smerovať na zlepšenie nášho katastrofálneho zdravotníctva. Personál zdravotníctva ktorý je zo strany štátu šikanovaný a podhodnotený si zaslúži lepšie podmienky na prácu a lepšie finančné ohodnotenie. (Zdravotníci sa vyjadrili že štát nakúpil dostatok pľúcnych ventilácii, no veľká časť z nich je stále v sklade pretože nemá ich kto obsluhovať kvôli nedostatku personálu. Čím ďalej viac zdravotníkov dáva výpoveď pretože štát im zabraňuje čerpať dovolenky a nedáva im dostatočné ohodnotenie za ich tvrdú prácu pri ktorej riskujú svoje životy) 

PS: Ak nám záleží na našich životoch nemôžeme ich prestať žiť. V roku 2021 aj 2020 počet obyvateľov na našej planéte stúpol. Úmrtnosť menej ako 1% (u mladých menej ako 0,1%) nieje dôvod na zničenie ekonomiky štátu a psychiky jeho obyvateľov.


Nature Soldier    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Nature Soldier na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...