Neignorujte Dúbravku

Vážený pán primátor,   

touto cestou Vás žiadame o podpísanie uznesenia, ktorým sa pozemky v lokalite Pri kríži zverujú Mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Toto uznesenie schválilo Mestské zastupiteľstvo v Bratislave, vo štvrtok, 26.1.2017.  

Dúbravka sa mení na smutnú mestskú časť. Zrezávate nám stĺpy verejného osvetlenia a nenahrádzate ich novými, čím sa naše ulice stávajú tmavé a nebezpečné. Čaká nás rekonštrukcia električkovej trate, ktorá negatívnym spôsobom ovplyvní život nás Dúbravčanov a v rovnakom čase nám tu chcete stavať nájomné byty, aj napriek tomu, že existuje aj iné riešenie. Počas výstavby týchto bytov skolabuje v Dúbravke statická doprava, pretože viac ako 100 áut z lokality Pri kríži bude musieť parkovať niekde inde.  

Vážený pán primátor, podpíšte uznesenie, ktoré podporilo 31 poslancov mestského zastupiteľstva v Bratislave. Náhradné nájomné byty tu nechceme my Dúbravčania ani reštituenti.  

Ďakujeme     


Juraj Káčer, Zdenka Zaťovičová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu


ALEBO

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená na našej stránke. Všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári, však uvidí autor petície.

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Facebook