Mierová rezolúcia

Mierová rezolúcia

  JA, Človek Suverén, obyvateľ Slovenskej republiky, zvrchovaný a vedomý tvorca tradičných, kultúrnych i materiálnych hodnôt, verný odkazu našich slávnych predkov, právoplatný dedič Zeme, svojim podpisom prejavujem svoju slobodnú vôľu a pripájam sa k tejto mierovej rezolúcii.
 Slovenská republika je zvrchovaný, suverénny a právny štát. Všetka moc pochádza od ľudí. Každý má právo na dôstojný život v mieri, na šťastie, slobodu a osobnú bezpečnosť.
  Odsudzujem vojny, akúkoľvek formu nátlaku či násilia, šírenie nenávisti a strachu medzi Človekmi alebo Národmi Zeme.   Odmietam zasahovanie cudzích mocností či jednotlivcov, organizácií, korporácií a elít, ktoré narušujú mier a našu spoločnú bezpečnosť.  
  Vyzývam prezidenta, premiéra, predsedu parlamentu Slovenskej republiky, aby vykonali kroky, ktoré nás oslobodia s okamžitou platnosťou od západných mocenských štruktúr, konkrétne NATO a EÚ, ktoré považujeme za nepriateľské voči našim záujmom.   Pretrvávajúci stav nášho členstva v NATO je protiprávny a protiústavný.
  O vstupe do tejto militaristickej organizácie rozhodla len malá skupina poslancov bez mandátu a poverenia od ľudí. Akt vstupu nebol nikdy potvrdený referendom, ako to vyžaduje Ústava SR.  
  EÚ ovládli šialenci, ktorí rozpútali vojnový konflikt na Ukrajine a západní politici, túžiaci po moci a prírodnom bohatstve slovanských zemí. Snažia sa nás zatiahnuť do bratovražednej vojny.  
  Som za mierové riešenie vojnového konfliktu na Ukrajine, prostredníctvom diplomatických rozhovorov, medzinárodnej mediácie a rešpektovania suverenity všetkých zúčastnených strán.


Ivan CUPAN, Rodovo-Občinné spoločenstvo SLOVIEN    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že Ivan CUPAN, Rodovo-Občinné spoločenstvo SLOVIEN bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...