Hlasuj podľa seba: Výzva koaličným poslancom a poslankyniam na slobodné rozhodovanie pri hlasovaní o zmenách v Trestnom zákone a zrušení Špeciálnej prokuratúry

Vážený poslanec, vážená poslankyňa NR SR,

Zanedlho budete v parlamente hlasovať o zmenách v Trestnom zákone a o zrušení Špeciálnej prokuratúry. Možno so zmenami súhlasíte, možno ste proti a možno ešte váhate, ako sa rozhodnete. Práve pre Vás je tento text určený.
Hlavná Vaša zákonodarná činnosť je schvaľovanie alebo odmietnutie navrhovaných zákonov. Toto rozhodnutie je na vás. Ako k tomu rozhodnutiu však prídete, môže byť rôznorodé. Či už strávite hodiny a dni štúdiom problematiky, či toto štúdium zadáte asistentom, či sa spýtate na názory odborníkov, známych, ktorým dôverujete, konečné rozhodnutie je vždy len vaše. Prijatím mandátu poslanca alebo poslankyne ste prijali tento záväzok a osobnú zodpovednosť za riadenie štátu.

Vyzývame vás, hlasujte podľa svojho presvedčenia. Nenechajte si nanútiť koaličný stranícky názor. Ak si nie ste istý alebo istá, či je zákon dobrý, odmietnite ho. Nebojte sa toho. Navrhovatelia zákonu sú krytí vašim rozhodnutím.

Milá Dagmar, Pavol, Jaroslav, Karol, Michal, Paula, Pater, Zdenka, Zdenko, Michal, Štefan, Michal, Miroslav, Samuel, Boleslav, Igor, Peter, Andrej, Zuzana, Alena, Adam, Ivan, Milan, Jozef, Igor, Erik, Radomír, Michal, Roman, Richard, Peter, Dušan, Karol, Peter, Ján, Ľubica, Róbert, Ján, Peter, Branislav, Peter, Justín, Michal, Jozef, Martin, Stanislav, Marcela, Zuzana, Dušan, Jana, Vladimír, František, Daniel, Ľubomír, Anton, Dušan, Vladimír, Jozef, Ján, Dušan, Ján, Ján, Jzef, Ján, Augustín, Peter, Marián, Viliam, Marián, Jaroslav, Tibor, Erik, Ľuboš, Pavel, Peter, Ivan, Roman, Rudolf, Andrej,

oslovujeme Vás teraz, keď je v parlamente návrh zákona, proti ktorému sa postavili v uliciach obyvatelia Slovenska počas niekoľkých protestov s účasťou cez 120 000 ľudí. Zákona, ktorý negatívne ovplyvní celé Slovensko.

Vyzývame Vás, hlasujte podľa seba.

Za všetkých dolupodpísaných občanov a občianky Slovenska


Ivan Cimrák, aplikovaný matematik    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Ivan Cimrák, aplikovaný matematik na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...