Peticie.com

Otvorený list primátorovi Novej Bane ohľadne festivalu Gothoom

Vážený pán primátor!

Obraciame sa na Vás vo veci pripravovaného festivalu Gothoom Open Air Fest 2014. Chceme vyjadriť znepokojenie ohľadne jeho realizácie v Novej Bani. Dôvodom je zamýšľaná účasť kapiel, ktoré verejne propagujú násilie, sexuálnu zvrátenosť a v ich vystúpeniach dochádza k znevažovaniu náboženských symbolov. Vzhľadom na veľké množstvo negatívnych ohlasov k podujatiu sme sa rozhodli v mene novobanskej mládeže Vás na tieto skutočnosti upovedomiť. Zároveň Vás vyzývame, aby ste z Vašej pozície zabránili uskutočneniu uvedeného festivalu v našom meste.  Prosíme Vás aj o informovanie o Vašom postupe v tejto veci.

Ďakujeme

Mládež z Novej Bane