Petícia proti spoplatneniu parkovania pre Presovcanov

Quoted post

Vladimír Gábor
Hosť

#69

2016-10-23 06:03

Som občanom Mesta Prešova od roku 1962
No najvyššia drzosť pýtať od občanov peniaze za parkovanie .Ďumbierska 2 , 4 , 6, je 54 bytových jednotiek no parkovacie miesta sú len 17 miest . Ak by som mal parkovať mimo nášho parkoviska to je 2 , 4 , 6, kde mám motorové vozidlo a bude mi pridelené iné miesto v rámci Sekčova až bude poškodené moje vlastníctvo v tom to prípade motorové vozidlo budem žalovať mesto a žiadať o náhradu škody. Pochodil som trošku po svete. No nikde som sa stým nestretol . Ľudia nebuďte hlúpy do dneska nesú vysporiadané pozemky okolo bytoviek komu vlastne budeme platiť ?
Je to novodobé úžerníctvo . Ak by sa to schválilo budem prvý za odvolanie pani primátorky .

ps: Vladimír Gábor

 

Replies

Milan1970

#70 Re:

2016-10-23 09:03:50

#69: Vladimír Gábor -  

 Bohuzial Vam pridelenie nebude nic. Vy len dostanete karticku, ktora Vas bude opravnovat parkovat v zone 17 (co je cely Sekcov). Ak pridete neskoro a tych vasich 17 miest bude obsadenych, tak sa mozete vydat hladat volne miesto v zone. Ak sa budete snazit zaparkovat blizsie k domovu podla dnesnych pravidiel, tak Vas odtiahnu.


Hosť

#89 Re:

2016-10-27 03:07:24

#69: Vladimír Gábor -  

 No aj JARKOVSKý musí z niečoho žiť... vlastne on je iba obeť dobre platený... /bielý kôň/