PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Quoted post


Hosť

#268 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-15 11:31

#265: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mrzi ma ak sa Vas moje argumentovanie dotklo. Z nicoho Vas neobvinujem, len sa Vam snazim ukazat pohlad z inej strany na ten isty problem.

A navrh parkovacej politiky schvalili vsetci nami zvoleni poslanci JEDNOHLASNE 21.10.2015, vratane p. poslanca Micegu, ktory sa tvari, ake velke odborne vyhrady ma. Tento navrh hovori o spoplatneni zon kvoli regulacii parkovania. Navrh mali poslanci s dostatocnym predstihom, aby si ho mohli prestudovat.

Rovnako ako Vy, mam garaz a pred domom na sukromnom pozemku som si vytvoril 3 parkovacie miesta, pretoze ku nam tiez chodia navstevy a priatelov ktorich navstevujeme my mame po meste dost, takze urcite sa ma to tyka. Auto nevlastnim, ale mame 2 sluzobne. A pre Vasu informaciu, urcite si kupime aspon jednu kartu a ak budeme potrebovat jazdit po meste pouzijeme len jedno auto. Moj zamestnavatel si prenajima parkovisko za 500€ mesacne, aby sme, ako zamestnanci, mali kde parkovat.

A ked idem s dietatom na prechadzku, mam obavy, aby neoskrelo niekomu auto, ktore nepravom parkuje na chodniku, lebo to by bol moj problem...

Mam rad poriadok, a ked niekto ponukne system na upratanie ulic, aj za cenu spoplatnenia, som za - a to je zase moj nazor. Tak ako Vam neberiem pravo vyjadrit ten Vas, tak mam narok vyjadrit ten moj.

Mozno ak by ste osobne komunikovali s vedenim TPS bol by to vacsi prinos ako sa rozculovat v komentaroch pod peticiou.

Nech sa Vam dari.

Replies

ja

#278 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-17 17:53:00

#268: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pripomienka: Pochybujem, že by sa TPS bavili s niekým o danej veci. ha, ha ha