Zachráňme Zimný štadión v Humennom

Quoted post


Hosť

#20

2016-01-21 14:14

Lebo ja ako byvali hrač a trener som bol vždy proti cudziemu človeku dať mu do prenajmu zimny štadion nebolo žiadne vyberove konanie to je dosledok že veĺa deti odišlo do inich klubou.Preto som pohoršeni nad tym čo sa stalo je dósledok pani primatorky .Ja ako hrač som tu niečo za 34 rokou odohral a reprezentoval Humenne nie len v hokeji ale aj inich športoch ale pre niekoho som neprispósobili (nie som Smerak)

Replies


Hosť

#21 Re:

2016-01-22 09:37:21

#20: -  

 No a ty azda tiež nevieš ,že hrobarka športu v Humennom  pod heslom ,, BER DROGY A NIE ŠPORT!'' sa nemôže zviditeľňovať na športoviskach ako Veštica a od mladých sportovcov tam získať hlasy nedokáže ? Tak si zvolila inú alternatívu zviditelnovania sa  a cez likvidáciu všetkého ,čo v tomto meste ako,tak fungovalo  sa stáva mediálnou hviezdou hlavných správ v elektronických mediach! Veď aj negatívna reklama je reklama a čo tam po pravde a realite jej konania na primátorskéj stoličke. Veď nie je lepšie rozprávať rozprávky v kostole jej voličom a pritakavačom o jej bezchybnosti a nepostradatelnosti než riešiť problémy a ich príčiny v meste a u jeho obyvateľov??? Ale toto presne vybrata a vymedzena skupina voli čov v tomto meste chcela. A čo tam po športe a športovcoch ,veď tam sa oni zadarmo nenajedia a ani zadarmo neodvezu !! Veď už žeby len im dobré bolo a čo tam po ich vlastných deťoch a vnukoch.....