Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post

Guest

#224 Re:

2016-01-03 11:54

#4: -  

 Urcite kazdy rok na to aj prispievas podla tvojich reci... :D Hrdinovia za monitorom :D... Peterdy a delobuchy su hovadina a mali by ich prestat predavat a pouzivat,,, Ohnostroje hold patria ku Silvestru, zmierte sa s tym...

Replies


Hosť

#657 Re: Re:

2016-01-05 17:00:10

#224: Guest - Re:  

 Pripajam sa k cloveku co, pisal ze su zbytocne, a ze by sa mali podporit utulky, zdravotnictvo a podobne, a na vasu odpoved co ste mu napisali: "ze hrdinovia za monitorom" vam musim odpovedat,   ja som predavala cez jednu firmu v obchodnom dome pred dvoma rokmi pyrotechniku a ani len buchacie gulicky som si nekupila, pricom sme mali ako predavaci viac ako 50 percentnu zlavu. Lenze mam psa uz tretieho a viem co to zo zvieratmi robi a to som s nimi chodila aj na cvicak. A aj tak vzdy reagovali na ohnostroje petrady vybusniny. Bohuzial niektori ludia trpia chorobou z pouzivania pyrotechniky, petard lebo nevedia kedy zacat a prestat, Pomaly uz v polovici novembra buchaju a odpaluju petardy a neprestanu az dovtedy kym to nevyhadzu vsetko a bohvie kolko toho maju v zasobe. Uz to ide neskutocne na nervy ked to clovek necaka a z nicoho nic to vybuchne.