Petícia za nezvyšovanie dane z nehnuteľnosti v Bratislave

Quoted post


Hosť

#39 Re:

2015-11-11 19:53

#37: toor -  

 Vsetky vase ponosy su mimo reality a svedcia o tom, ze nemate nadhlad. Chcete riesit iba to co vas osobne najviac hneva. V Bratislave a na Slovensku je potrebne riesit nie drobne problemy,ale koncepcne veci, ktore ak by boli vyriesene, tak nemame tie problemy,ktore aj prave teraz riesime peticiou. Problem je v tom, ze sa pri akomkolvek rozhodovani nemysli sa na ludi, ale iba na penazenky tych ktori prave rozhoduju o daniach,skolstve,cestach,zdravotnictve... atd., nemysli sa jednoducho na ludi, ale mysli sa na bohacov, lebo ti  uz nie su ludia resp. su to nadludia, nadrasa (Hitlerove zmyslanie).

 

 

Replies

toor

#42 Re: Re:

2015-11-11 21:39:23

#39: - Re:  

Asi nie celkom rozumiem vasej odpovedi, minimalne do polovice prispevku. Co konkretne je podla vas mimo reality? Tie oblasti, ktore som uviedol sa vam zdaju ako banality trapiace len minoritu obcanov? Bavime sa sice o Bratislave, ale mozeme to zobrat aj z pohladu celoslovenskeho. Myslim, ze vsade trapia ludi obdobne problemy, a to aj tie, ktore som uviedol. Samozrejme kopec inych. Ja predsa nikde netvrdim, ze ich netreba riesit systemovo. Lenze na Slovensku to tak bohuzial nefunguje. Skuste teda uviest tie "koncepcne veci" miesto mnou uvedenych "drobnych problemov". Dakujem.