PETÍCIA ZA PRELOŽENIE ŽIARSKEHO JARMOKU DO INEJ ČASTI MESTA

Quoted post

MaTo

#5 Re:

2015-10-19 10:20

#1: -  

 Zdá sa mi to prinajmenšom smiešne. Rok podľa mňa má 365 dní a tie 4 či resp. 5 dní počas ktorých je zvýšený hluk  atď na ulici Hviezdoslavovej sa dá zniesť. Pokiaľ Vám to tak extrémne vadí spravte si predĺžený víkend na horách na chate a pod. Pokiaľ viem tak o nečistoty sa v celku kvalitne starajú technické služby. A niekedy by bolo asi k veci si pozrieť či exkrementy zo zvierat tam nezanecháva aj počas roka napríklad aj Váš sused - suseda. Ohľadom pripojenia na elektrickú energiu nie sú to neohlásené odbery pretože pokiaľ viem tak tieto pripojenia realizujú buď tech. služby alebo priamo energetické závody a jedná sa a tzv dočasnú resp. stavebnú prípojku. A posledná moja poznámka ohľadom ruchu a prekračovania noriem v čase do 22:00 je možné robit hudobnú produkciu s povolením obce - mesta a pokiaľ to obec a mesto odsúhlasí neexistuje nejakási norma ktorá určovala čo je rušenie obyvateľstva. Po 22:00 sú predpisy jasne dané ale meranie tejto hlučnosti môžu vykonávať len úrady resp. organizácie ktoré na to majú povolenie. mám dojem že je to Regionálny úrad verejného zdravotníctva atd.....

Replies


Hosť

#6 Re: Re:

2015-10-19 11:01:15

#5: MaTo - Re:  

Zaujímavé argumenty....... Skús vystúpiť z anonymity a uviesť svoju adresu, aby to bolo smiešne aj pre nás, keď budú na rok koltoče 4- 5 dní vyhrávať pred domom kde bývaš. Vopred ďakujem za tip na novú lokalitu pre jarmok.