Petìcia za omilostenie Jozefa Andreja z Popradu.

Quoted post


Hosť

#1

2015-10-04 15:54

preto že to iste mame doma my len dcerku som za eutanaziu nieje to žiaden vrah ako pišu noviny ale zufali človek ktory sa už na utrpenie nemohol pozerať verim že prezident bude mať zdravy usudok a zviťazi zdravy rozum dobre je aj to že o tom hovoria media a pišu o tom aby sa už konečne politici zobudili s pozdravom Martina

Replies

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-10-04 17:40:04


dadren

#72 Re: eutanázia

2015-10-07 07:58:55

aj ja suhlasim 

 


Hosť

#379 Re:

2015-10-07 17:58:43

#1: -  

 je neuveriteľne ťažko rozhodnúť o smrti niekoho. Veľmi otca chápem, viem, čo to je starať sa o imobilného človeka, ale je pravda, že sme sa striedali v starostlivosti traja a trvalo to 5,5 roka.

Nezaslúži si väzbu, nie je nebezpečným zločincom, tí behajú po slobode.


Hosť

#445 Re:

2015-10-07 19:05:06

#1: -  

 Martina, hadam svoju dceru nechces zabit?!?!?!?!


Hosť

#621 Re:

2015-10-08 07:43:39

#1: -  

 som uplne  ZA!!!!!


Hosť

#1534 Re:

2015-10-16 14:37:06

PAN PREZIDENT,,,,,,chcem vyhlasit pred  celym  slovenskom aky  to bol starostlivy a  statocny  otec.Pracoval s mojim manzelom na SADKE v Levoci ako SBS-kar,sama viem kolkokrat  moj manzel ho utekal striedat do sluzby ked   mu volala manzelka ze  je  z DOMINIKOM  zle. Ti rodicia boli pri nom 24-hodin denne.JOZEF nepoznal co je to lahnut si po nocnej ale vystriedal manzelku aby si ona  oddychla lebo uz videl ze je to na nu privela.   JOZEF HO NIKDY  NEVOLAL DOMINIK ,,,,, ALE NAS ANJELIK -spomina  moj manzel.Taky clovek by mal dostat nobelovu cenu aj jeho manzelka.ZA 24 rokou trapenia  dostane dalsie roky trapenia?????,Potrebuje byt  teraz oporou svojej manzelke a mladsiemu synovi.                                                                          Viem ze  to urobil uz zo zufalstva,videl ze  straca manzelku aj syna.TEN RUZENEC CO MI DONIESOL JOZEF Z MEDZUGRIE ABY OCHRANOVAL MOJU RODINU NECH TERAZ OCHRANUJE JEHO.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           PROSIM POMOZTE MU  !!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           KACEJOVA  JANA  LEVOCA                        




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...