Odmietame kvóty pre migrantov

Quoted post

Katarina

#1459

2015-06-23 18:33

Vsimol si tu niekto, ze tam, skade utekaju, je vojna? Ze su to vojnovi utecenci? Je mi zle z vasich xenofobno-rasisticko-nacionalistickych komentarov. Je mi zle z tejto neprivetivej krajiny prelezenej neonacistickou havedou. Uz len ten Ko-Ko-Ko-Kotleba mi staci. Pardon, uz sa aj zajakavam z toho mena. A ti, co sa tu ohanate Bohom, hanbite sa. V mene Boha odmietate pomoct ludom v takej nudzi, o akej sa vam ani nesnivalo.

Pomoct im inak? A ako? Tak tam chodte a pomahajte. Pomoc, to nie je len poslat prachy na nejaky ucet. Osobne im radsej pomozem tu u nas, ako ist tam ku nim, vzhladom na to, akymi roznorodymi sposobmi sa tam da umriet.

A za to, ze sa na Slovensku nemame tak dobre, ako by sme sa mohli mat, nemoze ani EU, ani USA, ani NATO. Mozu za to nenazrani politici nasej vlastnej krajiny a nikto iny.

Ina vec je, ze tie hranice prestupuju nelegalne. Za co mnohi zaplatia zivotom, ktory si chceli zachranit. Keby proste mohli prist, som ten a ten, prichadzam pretoze mi pred domom vybuchuju granaty a bojim sa o svoj zivot. - Vitajte, tu mozete ostat a nemusite sa bat. Kiezby to slo bez nenavistnych prejavov z nasej strany. Kiezby v ich krajinach to zabijanie nebolo. Ale zial, deje sa to. A pomoc potrebuju. Tak sa prestanme vyhovarat na bohatsie krajiny. Urobme to, co zvladneme urobit. Aspon nieco.

Och, nase krasne Slovensko lubezne. Kde ostala moralka? Su v nas nejake zvysky ludskosti?

Replies

OTO234

#1463 Re:

2015-06-24 02:18:06

#1459: Katarina -  

 Dievca ak si taka naivna a veris tomu co pises tak ta lutujem.

Ak si za to platena tak si zasluzis opovrhnutie.

Ti imigranti su na 99% ekonomicky spekulanti, prisli lebo chcu bez prace dostavat socialne davky.

To je este ten lepsi pripad. Ten horsi je ze su medzi nimi TERORISTI. Dalej pokracovat ani netreba, snad len tolko ze by to 

pre Slovensko bola dalsia "morova rana", podobne ako pred starociami s ciganmi, tito su vsak este horsi.

Alex

#1465 Re:Katarína

2015-06-24 05:19:16

Sprostaňa buď si za to platená,alebo sa s nimi vláčiš.Slovíčko sebaúcta ti asi nič nehovorí.Ženy sú pre nich iba špinavé handry a tak sa aj k nim správajú.Toto nie sú žiadny utečenci.99% týchto nelegálnych migrantov sú muži (bastardi,ktorým sa nechce nič robiť)!!!!A pre tento dôvod nechcú Rakúšania do tábora pustiť novinárov a média!Sú to ekonomickí paraziti.Prišli sem bez dokladov.Ako môžeš vedieť,že tam neznásilňovali a nemasakrovali civilistov?Asi ti uniklo,že to oni v mene svojho boha vraždia!Ty si videla čo stvárajú v Calais?Skáču z mostov na kamióny,ohrozujú nožmi kamionistov a debilní policajti sa iba prizerajú.V Taliansku chcel od nich sprievodca lístok,usekli mu ruku mačetou.Takto sa nesprávajú ľudia,ktorí ušli pred násilím.Sú to zločinci. Ako im pomôcť?Ty vieš čo je to vôbec humanitárna pomoc?Vytvorí sa zóna na území daného štátu,postavia sa utečenecké tábory atď.Humanita neznamená to,že si ich naťaháme k sebe do bytov a do štátov.To by bola kultúrna a demografická genocída.Ty tam osobne nemusíš ísť.Na to je tu naša armáda a humanitárni pracovníci. A Áno zato,že sa ľudia na Slovensku nemajú dobre môže zločinecká USA,Británia a Francúzsko.Boli to oni kto vytváral po vojne tvár západu.Im vyhovovalo,že nás politici rozkradnú.Boli to oni kto vytvoril daňové raje na okrádanie štátov. Zločinci,ktorí okrádajú naše Európske štáty platia v týchto daňových rajoch iba 6% daň!!!USA vždy podporovala zločin,vždy z neho aj profitovala.Multikulti povedie len k vojne.Kde je morálka USA,Kataru,Saudskej Arábie a ďalších Afrických krajín.Prečo si ich oni nezoberú?Ty si ich nasťahuj k sebe do bytu a živiť ich môžeš tiež zo svojho.Slováci pracujú celý život,nikto im nič nedal zadarmo.Iróniou osudu by bolo keby si sa stala ty alebo tvoja dcéra ich obeťou ako tá chudera Elin Krantz,ktorá propagovala multikulti.Neger z Etiópie ju znásilnil a zavraždil.Vôbec ju neľutujem pretože takéto Multikulti špiny ako ona spôsobili v Nórsku a Švédsku katastrofu.A áno som rasistka!Chcem,aby sme ochraňovali svoju európsku kultúru a tradície.Je to normálne a zdravé.Ty sa hanbi,že nenávidíš bielych ľudí,Slovensko a Európu tak,že chceš z neho urobiť Pakistan alebo Indiu.V Anglicku na námesti navádza moslim na vraždenie.Policajti ho nezatknú,to by bol predsa rasizmus.Keby to urobil biely tak je už dávno v base.To bieli sú dnes diskriminovaní!!!Ty Chudera,keď tak nenávidíš Slovákov a Slovensko tak vypadni z našej krajiny a aj z Európy!
Package

#1469 Re:

2015-06-25 04:34:33

#1459: Katarina -  

 Katarina dam vam zopar jednoduchych otazok a skuste mi odpovedat.

Mozem sa spravat tak ako oni?ked vyhlasuju ze zabiju krestanov a nevercov a odpadlikov od islamu?

mozem ja beztresne vyhlasovat na verejnosti ze zabijem moslimov?

mozem napadnut moslima v mojej stvrti tak ako oni napadaju inych vo svojich stvrtiach (getach)?

ak teraz jedna taka sukromna..boli ste niekedy v zahranici?vo francuzku ci anglicku?videli ste take stvrte?

viete ako to tam vyzera?mozem vam poskytnut zopar osobnych skusenosti ak neviete..

a teraz ta hlavna otazka..mame si toto pustit na slovensko??