Odmietame kvóty pre migrantov

Katarina

/ #1459

2015-06-23 18:33

Vsimol si tu niekto, ze tam, skade utekaju, je vojna? Ze su to vojnovi utecenci? Je mi zle z vasich xenofobno-rasisticko-nacionalistickych komentarov. Je mi zle z tejto neprivetivej krajiny prelezenej neonacistickou havedou. Uz len ten Ko-Ko-Ko-Kotleba mi staci. Pardon, uz sa aj zajakavam z toho mena. A ti, co sa tu ohanate Bohom, hanbite sa. V mene Boha odmietate pomoct ludom v takej nudzi, o akej sa vam ani nesnivalo.

Pomoct im inak? A ako? Tak tam chodte a pomahajte. Pomoc, to nie je len poslat prachy na nejaky ucet. Osobne im radsej pomozem tu u nas, ako ist tam ku nim, vzhladom na to, akymi roznorodymi sposobmi sa tam da umriet.

A za to, ze sa na Slovensku nemame tak dobre, ako by sme sa mohli mat, nemoze ani EU, ani USA, ani NATO. Mozu za to nenazrani politici nasej vlastnej krajiny a nikto iny.

Ina vec je, ze tie hranice prestupuju nelegalne. Za co mnohi zaplatia zivotom, ktory si chceli zachranit. Keby proste mohli prist, som ten a ten, prichadzam pretoze mi pred domom vybuchuju granaty a bojim sa o svoj zivot. - Vitajte, tu mozete ostat a nemusite sa bat. Kiezby to slo bez nenavistnych prejavov z nasej strany. Kiezby v ich krajinach to zabijanie nebolo. Ale zial, deje sa to. A pomoc potrebuju. Tak sa prestanme vyhovarat na bohatsie krajiny. Urobme to, co zvladneme urobit. Aspon nieco.

Och, nase krasne Slovensko lubezne. Kde ostala moralka? Su v nas nejake zvysky ludskosti?