Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Quoted post


Hosť

#247 Re: Re:

2015-06-19 12:06

#244: cislo - Re:  

 asi si nepochopila... ja mam 40 rokov, ukoncenu VS, dobru pracu. dieta som mala po 30, kym som si na vsetko zarobila... ja neviem o com to ty vlastne pises, nic take nepoznam. Dom si splacam, dietatu platim skolku, kruzky... vsetko sa da. ano nie som slobodna mama, dieta sme si urobili v manzelstve, po tom, co sme mali zariadene kam to dieta mame... proste najprv rozmyslam nez nieco konam :D

a aby ta nerozhodilo uplne, pises ze by som musela zarabat tak 850 eur? no vies tolko urcite nie, z toho sa vyzit neda. to mam tak akurat zakladny plat. aj preto som studovala, aby som nemusela robit za tych par eur,  z ktorych chcete vyzit vy. ale za to ma hadam nebudete odcudzovat. 

 

skor sa zamyslite vy, kde ste urobili chybu, ze sa mate tak ako sa mate resp. nemate. 

Replies


Hosť

#257 Re: Re: Re:

2015-06-19 12:36:04

#247: - Re: Re:  

 mila pani ja len tak na okraj..... plat vyssi ako 800€ ma na slovensku ovela menej ako polovica ludi... a skola na tom velmi malo co ovplyvni a poznam dost vela vysoskolakov s titulom, co su na urade prace, alebo robia nejaku podradnu pracu niekde vo fabrike za smiesnych 400€, tak nwm mno, ze jak to naozaj je...


Hosť

#273 Re: Re: Re:

2015-06-19 13:10:53

#247: - Re: Re:  

 suhlasim, na svk ma viac nez polovica nizsi plat ako 800€. V mojom regione mozeme byt stastní aj za vyssi ako 500€. Ak by mali rodit deti iba take "bohate" zeny ako ste vy, Slovensko by po par generáciách ostalo iba pustou krajinou.

a ak vas to uspokoji, o svoje dieta sa prikladne staram po dusevnej stranke a ako dokazem po materialnej

mna sa vsak nikto nepytal, ci chcem byt tehotna, ci sa citim byt pripravena byt matkou, ale je dobre, ze ma odsudzujete hned vy aj mnoho inych