Odmietame kvóty pre migrantov

Quoted post

Peter

#561

2015-06-11 15:48

Slovensko má prijať 785 imigrantou ktorý budú rozdelený po slovensku, dajme  tomu do 10 najväčších miest do 50 000 obyvatelov, alebo podla nezamestanosti, to je tak 79 imigrantou na mesto. Ludí ktorý utekajú od zabjíania z vojnových oblastí z vlastných domovou aby dostali druhú šancu. Ako velmi si všimnete 79 ludí v pädesiat tisícovom meste? 

Replies


Hosť

#572 Re:

2015-06-11 18:14:52

#561: Peter -  

 Všimneme si ich s opaskom plným výbušnín, ale to už bude neskoro.

alecram16

#575 Re:

2015-06-11 19:28:41

#561: Peter -  

 Peter, keď už si taký ľudomil, nasťahuj si ich k sebe ... je to ďalšia odroda naších rómov ... stačí jedna rómska rodina a tá dokáže znepríjemniť život celému mestu ! Moslim ostane moslimom a ten si neváži nikoho okrem seba. Stačí si prečítať korán , podľa neho ten kto nezdieľa ich vieru nemá miesta na svete ani právo žiť ! To chceš aby toto prišlo medzi nás ? ! Prečítaj si o Švédsku , Norsku aké majú obrovské problémy s nimi . Domáci sa boja o svoje životy. Chcem aby bola moja rodina v bezpečí ! Ty nie ? Áno, je mi ich ľúto, ale problémy sa takýmto spôsobom nevyrieša . Prečítaj si o Nostradamovi a Sibile - ich veštby ... mám z toho zimoriavky, lebo je to už tu. Je to nielen môj názor ale väčšiny sl. národa, máme slobodu slova Tvoj názor Ti neberiem, len popremýšľaj čo nás s nimi čaká ... nič dobré ... bez urážky ... ahoj