Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#551 Re:

2015-06-11 14:11

#1: -  

 Skus podnikat na slovensku, mat firmu, ktoru tento stat moze lahko znicit a zverejni svoje meno ;) mudry si, ako ti imigranti co ich k nam posielaju 


Hosť

#552

2015-06-11 14:12

Pretože sa bojím o svoje deti a náš štát je už aj tak dosť chudobný. Rozmnožia sa a bude tu ešte väčšie zlo ako doteraz.

Hosť

#553

2015-06-11 14:13

Nasilne a vopred vykalkulovane stahovanie celych etnickych skupin sposobi v buducnosti etnicky stret europy vs ti druhi.Neriesi problem migrantov ani domacich.je to zlocinne socialne inzinierstvo.Cui bono?

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-06-11 14:13



Hosť

#555

2015-06-11 14:28

Nech sa postarajú o utečencov tie štáty, ktoré náletmi a bombardovaním rozbili ich domovské krajiny !!!

Hosť

#556

2015-06-11 14:35

Nesúhlasím s kvótami ani prisunutím migrantov.

Hosť

#557

2015-06-11 15:08

nemám nič proti migrantom, ale deti a ženy nech prídu , no z tých chlapov mám jednoducho strach, čo sú to za ľudia, ked opustia svoje deti a ženy, nemyslím, že sú to ľudia , ktorí potrebujú pomoc, myslím si, že nám chcú ublížiť, využiť nás .

Hosť

#558

2015-06-11 15:17

Už asi zo zúfalstva,keď sa pozriem na naše materské,dôchodky,invalidné,a platy ľudí,tak mi to matematicky nevychádza...

Hosť

#559

2015-06-11 15:22

Chapem, že slovan slovanovi má pomáhat lebo je to jeden národ. Vsetko ine vystahovat a ak chcu byt ty Sráči v Bruselu tak solidární tak ich poslat s nimi na ich kontinent. Budeme druhé Švédsko, len znasilnovanie, útoky na nás, vysoká kriminalita. Pre tych aktivistov a tie krávy co idu na dovolenku do týchto statov, nabrnknu si animatora alebo poslicka a vezmu si ho tak nech ho.netahaju sem ale nech zostanu s nim u nich. Ona si vezme jedneho a on dovezie sem 50-tich. Kurvy cierne!

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-06-11 15:47


Peter

#561

2015-06-11 15:48

Slovensko má prijať 785 imigrantou ktorý budú rozdelený po slovensku, dajme  tomu do 10 najväčších miest do 50 000 obyvatelov, alebo podla nezamestanosti, to je tak 79 imigrantou na mesto. Ludí ktorý utekajú od zabjíania z vojnových oblastí z vlastných domovou aby dostali druhú šancu. Ako velmi si všimnete 79 ludí v pädesiat tisícovom meste? 


Hosť

#562

2015-06-11 15:56

Pretoze nechcem zit v strachu o bezpecnost mna a mojich blizkych.

Hosť

#563

2015-06-11 16:04

#557 plne s tebou súhlasím!!

strach mi naháňa ak si pomyslím že aj tu budú obsadzovať mesta ako obsadili Palmýru a iné mestá, že to sa prenesie aj sem a bbudeme uťekať miliony neviem kde!


Hosť

#564

2015-06-11 16:29

musíme Držať Spolu , pozrite sa na diskusiách koľkokrát dobre že nie jeden druhého ne.........jeme, musíme Držať všetci spolu ako napríklad Motorkáry , z nich si berme príklad , Nesmieme závidieť jeden druhému, nesmieme zlo prijať jeden druhému , ale musíme sa zjednotiť ako Národ a ked jeden z nás potrebuje pomoc , musíme mu ísť ! Jeden za všetkých , všetci za jedného ! Dúfam , že my všetci Slováci sme na jednej lodi! ! !

Prajem všetkým Slovákom aby sme sa mali radi , aby sme mohli žiť spolupatrične, bez potýčiek , aby sme boli zjednotení v láske k svojej Vlasti , k svojim bratom a sestrám , aby bol Slovák solidárny so Slovákom!! aby Slovák Slováka bral ako priaťeľa, sme jedna veľká rodina, prajem aby Slovensko bolo plodné , aby sme držali spolu aj s čechmi ,madarmi , poliakmi, slovanskými národmi......


Hosť

#565

2015-06-11 16:36

Nevidím najmenšiu šancu na ich socializáciu a adaptáciu nášmu prostrediu. Ich nulové vzdelanie nám neprinesie ako štátu nič ba naopak, budeme sa musiet o nich postarať my. Presťahovať celú Afriku do Európy predsa NIE JE riešenie ich problemu!!!

Hosť

#566

2015-06-11 16:59

Moslimovia sa nikdy neprispôsobili a ani neprispôsobia a nechcem báť o svoj život život svojich blízkych a hlavne o život svojích detí

Hosť

#567

2015-06-11 17:16

Lebo stym nesuhlasim aby tu boli niaky utecenci a hlavne moslimi

Hosť

#568

2015-06-11 17:21

Nech idu do riti a nie na Slovensko.

Hosť

#569

2015-06-11 17:38

Prisťahovalci sa musia prispôsobiť, a to sa od týchto neprispôsobivých ľudí nedá očakávať, sú veľkou morálnou hrozbou a svojimi drastickými praktikami a bezcitnosťou sa neštitia ničoho, hrubej kriminality a ničenia životov, násilia, utláčania, vraždenia.

Hosť

#570

2015-06-11 17:55

Podpíšte!

Hosť

#571

2015-06-11 18:09

Štát ma málo financií na sociálne programy a nie to ešte aby mal živiť ďalšiu "dedinu" prisťahovalcov. A to nehovorím o bezpečnostnom riziku, ktoré tu hrozí. Osobne by som opätovne zaviedol kontroly na hraniciach. Prečo by mala celá EU znášať neschopnosť Talianska, Španielska a spol. ustrážiť hranice EU? Prečo emigrantov jednoducho, aj pod hrozbou násilia neotočia späť? Oni práve naopak, ešte ich pekne odprevadila k hranici EU. To by bola rošáda, keby Slovensko takto neustrážilo svoju hranicu s Ukrajinou. Emigranti sú pre Slovensko guľou na nohe podobne ako naši neprispôsobiví spoluobčania.

Hosť

#572 Re:

2015-06-11 18:14

#561: Peter -  

 Všimneme si ich s opaskom plným výbušnín, ale to už bude neskoro.


Hosť

#573

2015-06-11 19:13

nesúhlasím z prílevom imigrantov, máme dosť svojich problémov a ekonomicky by nás to položilo na kolená. Navyše títo imigranti sú neprispôsobivý, nebezpečný a hrozí nám zvyšená kriminalita. Svoju rodnú zem milujem a nechcem aby ju zneužívali títo príšelci.

Hosť

#574

2015-06-11 19:15

Slovensko ma dost svojich problemov, malo prostriedkov pre vlastny narod. Muslim je neprisposobivy a netolerantny, nech si spravia poriadok doma a nezamoruju Europu. Aj tak je ich jedinym cielom islamizovat.
alecram16

#575 Re:

2015-06-11 19:28

#561: Peter -  

 Peter, keď už si taký ľudomil, nasťahuj si ich k sebe ... je to ďalšia odroda naších rómov ... stačí jedna rómska rodina a tá dokáže znepríjemniť život celému mestu ! Moslim ostane moslimom a ten si neváži nikoho okrem seba. Stačí si prečítať korán , podľa neho ten kto nezdieľa ich vieru nemá miesta na svete ani právo žiť ! To chceš aby toto prišlo medzi nás ? ! Prečítaj si o Švédsku , Norsku aké majú obrovské problémy s nimi . Domáci sa boja o svoje životy. Chcem aby bola moja rodina v bezpečí ! Ty nie ? Áno, je mi ich ľúto, ale problémy sa takýmto spôsobom nevyrieša . Prečítaj si o Nostradamovi a Sibile - ich veštby ... mám z toho zimoriavky, lebo je to už tu. Je to nielen môj názor ale väčšiny sl. národa, máme slobodu slova Tvoj názor Ti neberiem, len popremýšľaj čo nás s nimi čaká ... nič dobré ... bez urážky ... ahoj