Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

Nick

#160 Dajte pokoj!

2015-02-17 22:11

Ja si myslim, ze vysledok referenda hovori za vsetko - 21% za, cize 79% proti. Tak uz dajte pokoj.

Replies

Nedame sa zastrasit

#164 Re: Dajte pokoj!

2015-02-17 22:18:32

#160: Nick - Dajte pokoj! 

 

> Ja si myslim, ze vysledok referenda hovori za vsetko - 21% za, cize 79% proti. Tak uz dajte pokoj.

Nabuduce to daj cele cervenym pismom a 10 vykricnikov.

Tak zorganizujte 400K podpisov a urcite pride 79% ludi povedat  to vase ANO.

A budete to mat na papieri.

A realita - milion ludi 3*ANO, 3 miliony ludi sa nestara // bolo oklamanych.

 

Marek

#166 Re: Dajte pokoj!

2015-02-17 22:21:35

#160: Nick - Dajte pokoj! 

Máte nepopierateľne veľmi zvláštne interpretačné schopnosti úplne jasných čísiel človeče. Narozdiel od Vás, ja to beriem takto: 21% oprávnených voličov veľmi presne vyjadrilo čo chce do budúcnosti pre tento ľud a jeho deti a zvyšok sa proste nevyjaril vôbec (ich vec - ich chyba). Takže Vás poprosím neobťažujte nás svojou zvrátenou logikou a skúste skôr pouvažovať nad tým, čo dobré by ste mohli pre svoju krajinu a ľudí v nej žijúcich spraviť. Ďakujem.

Rasťo

#424 Re: Dajte pokoj!

2015-02-19 13:52:00

#160: Nick - Dajte pokoj! 

 Tomuto sa hovorí skresľovanie reality. Uvedomte si, že zo všetkých referend na jediné prišlo horko-ťažko tesne nad 50% ľudí, všetky ostatné boli pod 50%. Takže keď si odrátate tých to čo majú v paži, tak sa dostávate maximálne na číslaq, ktoré boli za. Ale skôr si myslím, že menej, lebo keby sa homoloby neobávala výsledku s radosťou by nabádala ľudí, aby prišli ukázať, že ich je viac. Takže asi takto je to s väčšinou reálne ...