Petícia za zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Banská Štiavnica, člen siete

Quoted post


Hosť

#16

2015-02-17 10:07

TAK IM TREBA.Len nech to tam zatvoria. V com jeakoze najlepsia tato porodnica? ak uprednostnujete vymalovane chodby, "nadstandart" bez wc , wc kde sa hocikedy stretnete s oteckami, arogantneto primara ktory neberie na vedomie city tehotnych zien a cerstvych mamiciek, lekarov ktori zatvaraju oci pred problemami. Na ktorych sa nemozete spolahnut ze vam zachrania dieta! Otvorte oci  konecne . kedysi to bola vyborna porodnica ale vyhrali peniaze a vyvoj sa zastavil niekde v nedohladne aj s iq pana spilu. 

Replies

zuska

#18 Re:

2015-02-17 10:15:38

#16: -  

 nuz inde je to podla vsetkeho rovnake a asi este horsie,  takze zavretie aj tak nebude pre ludi vyhra, skor vacsi stres kam ist rodit, nie? trepat sa v bolesitach do susednych okresov.. ci co? a spila tam nie je jediny, su tam dalsi dobri porodnici, a teraz tam je dokonca velmi mila mlada doktorka.. az tak zlata osoba, ze to ozaj casto nevidno... Podobenova, Broskvova, su uplne v pohode , meno tejto mladej neviem a este je tam niekto tusim....  zato ze Spila je arogantny primar voci niektorym rodickam, to este nie je dovod zavriet porodnicu.


Hosť

#20 Re:

2015-02-17 10:41:43

#16: -  

 Podobne. 


Hosť

#61 Re:

2015-02-17 21:20:19

#16: -  

 Primar je uplne normalny, neviem, prečo by mal byť arogantny. mne 2x velmi pomohol a to nedostal žiadny uplatok. robi si normalne svjou pracu. sestričky velmi dobre. "apartmany" sice nevybavene vlastnym wc, ale su velmi žiadane, pretože tam môže byť na izbe otec novorodenca a to je neocenitelne. a čo ked stretneš otecka na wc, je taky vyhukany z narodenia dieťaťa, že mu je jedno koho stretne. je to dobra pôrodnica, ostatne su dosť daleko, preto by ju nemali zatvarať. zatvoriť ju chcu preto, lebo si tam niekto chce otvoriť "penzion" pre bohatych, na čom lepšie zarobi. to je cele


Hosť

#68 Re:

2015-02-18 08:39:22

#16: -  

 Ja suhlasim zazila som si tam peklo a tiez som tam dochadzala..keby viem idem rodit inde..dobry lekar si najde miesto aj inde..bud nech vyhodia primara alebo radsej nech to zatvoria..


Hosť

#81 Re:

2015-03-16 16:46:51

#16: -  

 no vaše IQ tu práve malo svoj úbohý prejav na úrovni sumiacej trávy....

 


Hosť

#91 Re:

2016-03-23 22:23:55

#16: -  

 Pan primar Špila je velmi mily clovek a velmi citlivo vysetruje.asi by ste mali zazit ine porodnice!!!potom by ste si vedeli porovnat.do Štiavnice by som odporucila kazdemu ist priviest na svet svoje dietatko.