Petícia za zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Banská Štiavnica, člen siete

Quoted post


Hosť

#1

2015-02-16 21:42

jedna z najlepších pôrodníc

Replies

Nika

#66 Re:

2015-02-18 06:57:39

#1: -  

Viem porovnať. Prvé dieťatko som rodila v Lučenci. Nemôžem povedať nič zlé k zdravotnej starostlivosti, bola na výbornej úrovni, ale ten neosobný  prístup personálu, no nič moc. Neviem ako je to teraz, ale v roku 2008 žiadny rooming in, dieťatko som poriadne videla až na druhý deň, stresovanie zo strany personálu, čo všetko robím s dieťatkom zle, ako ho nebudem vedieť kojiť, a pod....  Preto sme sa s manželom rozhodli, že druhé dieťatko budem rodiť v Banskej Štiavnici. Mohli sme sa tam ubytovať všetci aj so starším dieťatkom, prístup personálu pohodovejší, bez stresu!!!!! Ešte aj pôrod bol kľudnejší, pán primár Špila to bral s ľahkosťou a úsmevom. Dieťatko som dostala na prsník ešte v pôrodnej sále a následne bolo stále s nami. Zdravotná starostlivosť na porovnateľnej úrovni, len pohodovejšie a bez stresu a to je to, čo matka po pôrode potrebuje.

Vďaka Bohu, mám dve zdravé, šikovné deti, obidve boli kojené 1,5 roka. Ale krajšie spomienky a zážitky mám rozhodne na prvé chvíle s druhým dieťatkom, narodeným v Banskej Štiavnici.