>>> Petícia za MIER <<<

Quoted post

Pche

#21 Si robite srandu s takouto peticiou?

2014-09-03 18:43

Si robite srandu s takouto peticiou? Nikdy by som nieco taketo nepodpisal. Byt v NATO a v kazdej inej riti Slovensko potrebuje ako sol!!! Preto musime aj dodrziavat vsetky povinnosti ktore nam z toho vyplyvaju. V momente ako by sme neboli v NATO alebo EU stratime ochranu. V pripade vojny Slovensko nic nezmoze proti nikomu a nikto o nas ani nezakopne. Takze budte radi ze nas niekde zobrali. Dovi dopi

Replies

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#41 Re: Si robite srandu s takouto peticiou?

2015-03-04 13:37:26

#21: Pche - Si robite srandu s takouto peticiou? 

 Tušil som že v diskusii sa objaví ďalší telkou zdeformovaný pňak... My vysvetlí pred čím nás ma NATO chrániť? Rakúsko Švédsko a Fínsko ktoré je Ruským susedom nie sú v NATO a sa vôbec necítia ohrozené prečo sa potom ty cítiš v ohrození? Vieš akú bezpečnosť ti garantuje táto zločinecká organizácia? Jedine ti bespečne do schránky dojde povolávaci rozkaz a uvidíme či sa vďaka NATO budeš cítiť potom bespečne keď budeš mať ksicht ponorený v bahne niekde na Ruskej fronte.. Poďakuj potom tej úžasnej organizácii ktorá ťa mala chrániť... Podľa toho ako sa vyjadruješ o výhodách NATO by som povedal že aj za druhej sv. vojny by si tiež slepo tvrdil že Mocnosti Osi na čele s Hitlerovským Nemeckom nám garantujú bespečie... Veď aj v tomto pakte sme boli a keď si podľa teba musíme plniť dohody ako členská krajina potom podľa tvojich vyjadrení žiadná okupácia v roku 1968 neprebehla lebo sme tiež boli aj členom Waršavskej zmluvy a to pozvanie vojsk ZSSR a členských štátov bolo tiež iba plnenie si istých dohôd ktorými sme sa Waršavskej zmluve zaviazali... Takže o bespečí radšej pomlč lebo ak nás NATO zatiahne do vojny staneš sa potravou pre dela...