Petícia za okamžité vystúpenie Slovenska z NATO.

Quoted post

lol

#44 je mi z vas na grc

2014-08-19 12:09

Tak jasne, vystupme z nato, nech rusky bratia mozu po ukrajine bez problemov obsadit aj nas

Replies


Hosť

#45 Re: je mi z vas na grc

2014-08-19 18:03:46

#44: lol - je mi z vas na grc 

 asi platený trol z vymytým mozgom čo nechape že NATO,USA v Iraku zabili 1 400 000 ludí,total rozvrátili tuto krajinu,kontraproduktívne pomohli ultra islamistom nastupit ofenzívu,zavraždili Kaddafiho a Lybia je v total rozvrate ,opät dessattisíce mrtvych atd. Kde príde USA i NATO so svojou ideologiou pod plaštikom širenia demokracie su statisíce mrtvych u ludského utrpenia. To i teraz na UA pod dosadenou babkou Porošenkopm - KRVAVÝM MäSIAROM ruskojazyčného obyvatelsva


Hosť

#49 Re: je mi z vas na grc

2014-08-21 07:52:10

#44: lol - je mi z vas na grc 

 Mne je na grc z teba.Fakty nepustia, stačí si pozrieť základne NATO po svete a tie ruské.Stačí si prečítať Obamov prejav pred absolventmi vojenskej akadémie vo West Pointe ako oznamuje svetu že USA si vyhradzujú právo jednostranne použiť silu kdekoľvek vo svete ak budú ohrozené ich záujmy.Už to aj robia desiatky rokov, pozri  štatistiku vojenských konfliktov.Dôkazov je milión ale ty ich nevidíš lebo nechceš !Toto je boj dobra so zlom v pravom zmysle slova.Uži si svoj judášsky zarobený groš kým sa dá, ak vyhrajú tí tvoji , už nebude šanca.

proste-JA

#115 Re: je mi z vas na grc

2014-12-08 13:25:02

#44: lol - je mi z vas na grc 

 USA vadilo, že v Iraku si Saddam urobil poriadok plynom(čo neschvalujem) a zarevalo asi 5000 kurdov...odkedy tam došli spasitelia z USA ,zarevalo cez milion ludí-a všetko je OK-bohove spravodlivé