►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

Quoted post


Hosť

#14

2014-05-31 17:06

mali by ste urobiť petíciu aj za prácu aby aj ľudia po 40-tke mohli pracovať a aby ich neodpisovali a nehádzali na vedľajšiu koľaj. Lebo nielen mladý ľudia do 29 rokov majú pracovať ale aj po 40-tke alebo si myslíte že ľudia po 40-tke sú už na odpis a nemajú právo robiť? ja som 46 ročný, a pracovať chcem, hoci mám zdravotné problémy a mám problém nájsť si robotu a dávajú mi pocítiť že nie som potrebný. Preto by ste mali bojovať aj za nás čo sme po 40-tke a nielen vypisovať PETÍCIU ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ale tým hore dať najavo že ľudia chcú aj po 40-tke, pracovať a nie sú na odpis.  Alebo si aj vy myslíte že by nás mali postaviť k múru a odstreliť?

Replies

Zuzu

#19 Re:

2014-08-16 14:13:42

#14: -  

 Preco si myslite, ze to niekto vyriesi za vas? Myslim, ze najvacsiu silu to bude mat, ked sa zomknete vy po 40-dsiatke a vy spolocne poviete vsetkym, ze chcete pracovat. verim, ze vas aj ostatni podporia. Ide len o to, ze nikto to nevybojuje za vas...

Mária

#20 Re:

2014-08-16 16:31:50

#14: -  

 Pôda znamená úzamie. Ak si ju nezachrániš prácu mať nebudeš a budeš otrokom.

 


Hosť

#25 Re:

2014-08-26 16:26:18

#14: -  

 

abcdef

Samozrejme ja suhlasim saj s peticiou urobiť petíciu aj za prácu aby aj ľudia po 40-tke mohli pracovať a aby ich neodpisovali a nehádzali na vedľajšiu koľaj.

Ja mam 58 rokov a mam potrebu pracovať  urobiť petíciu aj za prácu aby aj ľudia po 40-tke aj po 55 mohli pracovať v dnešnej modernej dobe a aby ich neodpisovali a nehádzali na vedľajšiu koľaj.Takto  nas ponižujú začo…??? že mame roky alebo večšiu pracovnu skusenosť v prakxi  sme schopný pracovať smelo a suverejne - oproti mladim .Myslim si že to brzdia nariadenia pracovneho uradu a ministerstiev v celej republike… pracovať a nie starši sú na odpis…povedane len na odstrel…alebo si pomaly stary tak zdochni…Tak to teda nie je spravodlivé takyto nahlad a zaobchadzanie s takými to občanmi…..

S pozdravom...RUDOLF.