Podporte zachovanie jedinej strednej školy vo Vrútkach

Quoted post


Hosť

#46 Re:

2014-02-09 04:40

#45: -  

Na tuto skolu uz par rokov prijimaju ziakov s trojkami a stvorkami,v 1. rocniku je horko-tazko 14 ziakov. To ma byt vyberova skola? Tak na co sa tu vsetci hrate?

 

Replies


Hosť

#48 Re: Re:

2014-02-09 10:32:46

#46: - Re:

Na čo sa tu hráte vy, keď uvádzate nepravdy ako fakty! Láskavo si prečítajte obsah väčšiny príspevkov, potom sa zamyslite a keď to nepochopíte, tak sa radšej nevyjadrujte. My sa neznižujeme k negatívnym hodnoteniam martinských tzv. výberových škôl a verte veľa zaujímavého(negatívneho) by sa dalo napísať na základe vlastných skúseností. Prajem Vám príjemnú nedeľu a veľa lásky...

 


Hosť

#51 Re: Re:

2014-02-09 17:31:59

#46: - Re:

dalsi stupidny kometar...my sme skolu vystudovali...pozatvarat ucilistia...odborne skoly pretoze ten trkvas ktory so spominanymi 5kami vystuduje aj tak sedi doma na zadku a platime na neho vsetci...odporucam najprv porozmyslat ak je to mozne.......ak nie drzat pysk

Študent GJCH

#57 Re: Re:

2014-02-10 16:14:41

Prepáčte, ale je to pre nás, ako pre žiakov veľká urážka!!! Ukážte mi niektorého žiaka, ktorý mal na základnej škole 3, 4 a prijali ho. Je úbohé niečo súdiť, bez toho, aby ste o tom niečo bližšie vedeli. A áno, je pravda, že v prvom ročníku je len 15 žiakov, ale to nie je naša chyba. Nedovoľujú otvoriť viac ako dve triedy a okrem toho, tieto úbohe veci, ktoré sa šíria o našom gymnáziu, každého len odrádzajú. Nepochopím, ako niekto môže súdiť, bez toho aby niečo videl na vlastne oči. Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť ;) Som študentkou tohto gymnázia a neľutujem ani jednu sekundu strávenú v tejto škole! A to, že nemáme kvalitnú výuku je hlúposť, som maximálne spokojná. A verte, že by som si túto školu vybrala znova a znova. A okrem toho, my nie sme tí, ktorí príjmajú so 4 ale Martinčania ;)
Pekný deň.