Petícia proti zavedeniu daňových licencií, tzv. „dane zo straty“

Quoted post


Hosť

#19

2013-11-25 21:18

Chcel by som poprosiť zúčasnených diskutujúcich o slušnosť.Áno je to tak ako píše predchádzajúci diskutujúci.Všetci vedia,že bez podnikateľov to pojde iba ťažko.A vlastne je jedno či podnikajú ako fyzické osoby alebo mujú založenú s.r.o.Podstatné je to,že zamestnávajú ľudí/aj v týchto ťažkých rokoch/,platia nehorázne odvody za zamestnancov,dane z motorovych vozidiel,dane z nehnuteľnosti.To títo ľudia naplňajú štátnu kasu.Preto ma zaráža,že politici kriminalizujú podnikateľov.Ľuďom sa to páči a na tom je postavená propaganda našej vlády.Preto nečakajme podporu u ľudí,ktorí nepodnikajú.Musíme bojovať sami.Mám jedno riešenie.Pokiaľ to nepojde inak každý podnikateľ ktorý má aspoň dvoch zamestnancov pošle jedného aspoň na pár dní na Urad práce.A uvidíme ako sa budú tváriť páni politici...

Replies

RG17

#28 Ja som začiatkom roka

2013-11-26 08:53:36

#19: -

urobil som presne čo píšeš, zrušil som všetky 3 pracovné miesta, medzi iným, vyhodil som zo zamestnania sám seba. Vyhodil som dcéru, ktorá mi robila ako brigádnička a vyhodil som syna. Len preto, aby som sa necítil ako "vykorisťovateľ". Ale nie, proste tie odvody sú tak veľké, že som odmietol prispievať na neprispôsobivých, ktorí nikdy nerobili, a nikdy robiť nebudú, ale zato budú voliť Fica. Tak proste nie.

L.

#118 Re:

2013-12-03 13:44:19

#19: -

suhlas, ja som zamestnany vo vlastnej sro, pojdem na par mesiacov na urad prace.