Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post

ice coffee

#142

2013-11-12 21:21

Dobre mu tak! Všetci tu píšete ako je to veľa..... Veľa ?? Však napadol verejného činiteľa! Ešte k tomu ženu, a spôsobil jej zlomeninu kolena s trvalými následkami! Myslíte aj na to, že ta žena má možno aj vlastnú rodinu aj deti? Mysleli ste aj na to, že taká príslušníčka policajného zboru musí byť fyzicky spôsobilá, a po danom incidente s trvalými následkami už nemusí byť spôsobilá, a tým nespĺňa podmienky, a nasledovne môže byť prepustená ??? Sa preberte ! A začnite trošku uvažovať !! Bol by som zvedavý, aká by bola vaša reakcia ak by tá žena bola vaša matka, a nejaký imbecil by jej zlomil nohu ... zrejme by ste nepísali, že 8 rokov je veľa. Zamyslite sa

Replies

Tea

#144 Re:

2013-11-12 21:24:28

#142: ice coffee -

Tak tak pravdu máš :) :) :)


Hosť

#150 Re:

2013-11-12 21:28:34

#142: ice coffee -

A verejny cinitel je co, Pan Boh?! :D Obycajny clovek ako my,, Všetci máme rodinu, všetci máme deti,,, My len hovoríme,že trest je neprimerane vysoký, nie, že by mal behať po slobode,,,


Hosť

#501 Re:

2013-11-13 15:54:32

#142: ice coffee -

A ty si rozmyslal nad tym ze je to prac. Uraz dostane poistku, odskodne a ked nebude prevelena do kanclu tak ako verejny cinitel dostane slusny invalidny a popri tom si może najst aj zamestnanie ale ako jasne że si zasluzi trest ale nie taky vysoky aj podmienka a vyssie odskodne by stacilo nech jej radsej plati kazdy mesac po sto ecek cely jej zivot aby mali z toho obaja


Hosť

#681 Re:

2013-11-13 18:55:29

#142: ice coffee -

Typicka Slovenska nevrazivost. Keby mne niekto zlomil takto nohu a ostanem hoc aj do smrti invalidom (a vlastne potvrdil niekto nieco take, ze ta policajtka je az tak vazne zmrzacena? Je to niekde medialne spomenute, ako zavazne ma poranene koleno?), tak aj tak sa zamyslim, ci tych 8 rokov nieco zmeni. Zmeni? Vrati mi to moje koleno spat? Nevrati.

Nevrazivost, tuzba po odplate, nevrazivost, tuzba po odplate. Si to mozte omielat dokolecka vsetci, co sa zastavate tohto trestu. Taki ste vy, Slovensky narod. Len zavidiet druhemu to dobre a priat mu vsetko zle.

Max. 4 roky, po polke trestu prepustenie za dobre spravanie: to je moj trest, ktory by som mu udelil. Ked sa kedysi chodilo na vojnu na 2 roky, tak 2 roky stravene v base by hadam zvladol.