Petícia za milosť pre neprimerane tvrdo potrestaného umelca .

Slovenskooooo

/ #163 Re:

2012-12-06 20:55

#1: seredanka -

Drahe ovecky, podpisujuce sa pod tuto peticiu. stoji vam ten "UMELEC" za to? Doprial vam tolko zabavy z obrazovky, ze mu odpustite aj drogy? Vymenujete z fleku nejaky jeho film? Viete, co sa prejednavalo za zavretymi dverami Policie? Viete co sam UMELEC vypovedal? Mna osobne velmi prekvapilo, ako mu media pomahali po vypuknuti tejto veci, ako sa chudacik pokusal vratit do spolocenskeho zivota, ako v duchu musel verit, ze mozno mu to prejde. Ako si mozno urobi dietatko, ak ho sud oslobodi. No, nevyslo mu to.
Vy si vobec neuvedomujete, ze pri jeho "mene", pri stave nasto statu, pri preplnenosti nasich veznic ho neputia po polke trestu? a o tu hranicu vam predsa ide, nie? Alebo nedaj Boze chcete riskovat, ze sa tak nestane?
A co ked niekoho odsudili za zabitie na menej? Kazdy z vas moze niekoho zabit, napr. v sebaobrane. A islo o jeden zivot, nie mnozstvo, ktore mozu drogy vziat. a drogy = choroby, smrt, peniaze, kriminalita, atd..  OK, druhu sancu treba davat, ale takto jednoducho? By ma zaujimalo, ci by ste dali nieco bezdomovcovi, aj ked na chlast, v tomto necase a tu idete bojovat za nejakeho potencionalneho dilera?

Vy ked nemate pracu, alebo nedokazete splacat vas zivotny STYLE ala Bratislava, tiez idete hned do drog? Mal sa zobrat a uskromnit sa napriklad. Velmi by ma zaujimalo, ci by si ho autor tejto peticie v tej dobe pozval domov na veceru, alebo mozno s nim aj v dnesnej dobe travil viac casu. Ten HEREC moze byt len rad, v Egypte by mu na mieste odsekli hlavu, v Cine by si svoju poslednu ulohu odohral vo verejnopravnej TV, ako by mu tam strelili do hlavy. Nehovorte, ze ked vidite v spravach, ako nejakeho vraha vedu do basy, nepoviete si, aj tak ho v polke pustia. V tomto pripade vas to nenapadlo? Kde boli Ti, co ho teraz vehementne zachranuju, ked bol na dlazbe? a ten na dlazbe teda bol, bodka.

 

Ja ho chapem, hold ma tendenciu vzdat sa a dalsie okolnosti ho dostali tam kde je. Samozrejme mu tiez davam druhu sancu. Lenze, nech si to uvedomi za mrezami cely. Kolko ludi robi umyselne ciny a neboja sa ani vazby. Lebo vedia, ze na konci je svetlo a je mozno blizsie, nez si myslia. a maju pravdu, kolkokrat. Jedna z poslednych moznosti, ked si kazdy z tychto ludi siahne na svoej dno a vsetko sa mu to vrati, a mozno aj to je ten moment kedy sa POUCI, je ten ked si vypocuje takyto verdikt! aj ked sa mu potom mozno skrati!!!! Ked vam niekto zrazi decko napriklad, aj takejto malickej spravodlivostisa budete dozadovat v duchu.

A co ked nasa justicia uz chce adekvatne trestat, po poslednych skandaloch (pochybujem). ale co ak ano? viete, ake sadzby davaju v takychto pripadoch. v TV vidiete, ze nasli vyrobnu drog u niekoho na byte atd... ale viete ako to vzdy dopadne?

ja osobne sa po 10 rokoch, co sledujem situaciu na SK, hanbim za svoj povod. V kazdom pripade, mame nejaky extremny problem s drogami na Slovensku? Ja som napriklad v Trencianskom s.k. neprisiel do styku s nikym, kto by mi ich ponukol. a obzvlast neviem, kde by som ju hladal. Len viac takychto HERCOV a mozno si prave vase decko najde rychlejsiu cestu, ako sa k nim dostat. Sme skutocne taky dobrosrdecni a tolerantni?

Tam chodte protestovat, ze za chvilu mozno aj Vy nebudete mat pracu, kolko kauz sa tu ututlalo a peniaze isli z vasej penazenky a nie chodit za nasim chudakom Prezidentom s takouto blbostou. Ach, uz vidim ten tlak medii, ako sa zapoti a skrati mu to... iked si tych 8 r aj tak neodsedi. Len podnecujete, aby si tu kazdy robil holubnik.

a necudoval by som sa, keby vysiel a este o svojom zivot natocil film, nebodaj este na protest, a vas budu plne kina...

chcete pomahat? chodte do utulku si z tej zimy zobrat nejake zviera, ktore nikomu nic neurobilo a musi tam cakat na smrt... ale to tazsie, nez vyplnit kratky dotaznik online, co?