PETÍCIA za ZRUŠENIE vyhlášky Ministerstva spravodlivosti č. 207/2016 Z.z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti výkonu rozhodnutia vo veciach maloletých

kiramaotca
Hosť

/ #1

2017-09-17 05:59

Už 7 rokov bojujem za právo vídať svoju 7 ročnú dcérku !

Súd určil, že ju môžem vidieť vždy v nedeľu od 10:00 do 17:00, pričom matka mi jú má vydať riadne pripravenú.

Matka doteraz NIKDY nedodržala rozhodnutie súdu v takom znení ako bolo vydané.
Občas môžem vídať dcérku v jej prítomnosti, pričom ma pred ňou ponižuje a zhadzuje a samozrejme žiada peniaze nad rámec výživného.
Nateraz som ju nevidel 3 nesiasiace, matka neotvára.

Kúpil som megafón a nakoľko nemám svedkov o svojej snahe, riešim to tak, že v termíne stretnutia cez neho vyhlasujem svoju žiadosť dcérku vydať.

Je to stresujúce, ale vzniká tým určitý kontingent svedkov bez ich vôle. Mám zato, že konám v súlade so zákonom a myslím, že je to správny postup (zaujíma ma váš názor).


Výživné riadne platím bez omeškania a ak mám, tak pridám.
Strácam silu, už na miesto ani nechodím, teľko zmarených stretnutí, oberá ma to o energiu, ale nevzdávam sa.
Ale dcérka sa už odcudzuje a to bolí.

Pred 2,5 rokom som podal návrh na výkon rozhodnutia a za celý čas ma len 1 x vypočuli.
Podal som sťažnosť na prieťahy v súdnom konaní, odklonili ho, vraj súd koná.
Nazrel som do spisu,... koná tak, že 1 x do mesiaca pošle policajtov doručiť obsielku a samozrejme ju nedoručia.

Informoval som súd o škole, ktorú navšštevuje dcérka a opresnej polohe bytu.
Nič. Policajti nie sú schopní doručiť matke obsielku pred školu, je to pre nich nadpráca.

Vítam každé snaženie pomôcť našej sploločnej veci a veci naších detí.

Na pochode sa rád zúčastním.

Nevzdáme sa !

Nikita Čebotarev
+421 910 426 462




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...