Najväčšia petícia za reguláciu poľovníctva - 50 tisíc podpisov


Hosť

/ #10

2017-02-28 07:58

Hanbite sa polovnici vcetne vasho vedenia /cest vynimkam/.

Ked sme sa pred istym casom pytali v tescu zamestnancov co robia s odpadom ovocia a zeleniny /rozumej nahnite – splesnene ovocie a zelenina/ odpovedali nam, ze si to beru polovnici na prikrmovanie zvery. Kedze nas to zaujalo pytali sme sa v roznych tescach v SR . Odpovede boli zhodne. Dokonca sme sa dozvedeli ze polovnici maju zmluvu s tescom o brani takehoto odpadu ovocia a zeleniny a zariadila to ich organizacia, vedenie. Dokazy su aj v casopisoch a na polovnickych serveroch. Dokazy boli zaznamenane aj pri krmelcoch a na vnadiskach /to su este horsiekrmelce!!!!/, kde sme zaznamenali takyto odpad.Pytame sa, je to normalne v 21 stoci krmit zver nahnitym a splesnetym odpadom z tesca??????? Je normalne krmit nasu lesnu zver – nase narodne bohatstvo-bohatsvo ktore je nas vsetkych zhnitym a naviac cudzokrajnym ovocim bananmi, kiwami,a pod. ???? Je normalne aby mala zver potom acidozy, hnacky, choroby? Chlapi nehnevajte sa ale vam to v hlave niektorym poriadne preskakuje. Za honbou zisku a kseftov ste schopny cohokolvek. Zakon hovori jasnou recou, ze prikrmovat sa ma len zdravotne nezavadnym krmivom. Zakon hovori jasnou recou, ako sa ma polovnicke zdruzenie starat o zver , ako ju ma chovat, chranit!!!!!!!!!!! A vy robite pravy opak. Hanbite sa /cest vynimkam/.




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...