Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

John

/ #1037

2016-09-28 14:13

toto mi pride len ako zavisť ...čo keby sa takto spravali aj ti čo im tie vlaky zadarmo pomožu a budu požadovať zastvenie dotacii štatu napriklad na vystavbu dialnic lebo oni ich nepouživaju alebo celko ciest ......pozrite sa kolko štat na tie vlaky zadarmo minie odhad je okolo 30 milionov eur ale nikomu neprekaža že len na  obchvat ba štat minie 1,9 mld eur a to už asi autorovi peticie neprekaža ?....vlaky zadarmo su prinosom najmä pre rodičov tych deti kedže im nepusia platiť za cesty a častokrat ide o tych najchudobnejšich čiže je to veľmi dobra a adresna podpora prave chudobnych toto všetko mi pripada ako zavisť bohateho že on ma auto ale ked maš auto tak využivaš štatne cesty prečo si za nich nezaplatil prečo si ich nevystaval a nechoď na mňa s tym že ty platiš dialničnu znamku s tym čo sa vyberie na dialničnych znamkach by si tak veľky prd postavil kedže väčšina z toho ide len na udržbu dialnic ale nie na jej vystavbu a to nehovorim o cesteach bežnych cestach ano možeš nadavať že su na nich diery tak skus zo svojim autom chodiť len po poľnych cestach aby si vedel ake to bude ked ich prestane stavať štat ....