ROVNAKÚ ODMENU ZA PRACU - ako v Nemecku.


Hosť

/ #174

2016-05-14 09:16

Každý mesiac odchádzam od rodiny 1500km za prácou, je to vyčerpávajúce nielen z hľadiska cestovania ale aj z psychickej stránky. Bola by som rada keby si tam ľudia hore na západnom Slovensku niekedy mysleli aj na východné slovensko a to hlavne na úplný východ nie len po Košice ale aj ďalej . Mi z okolí Čierna nad Tisou, Kráľovský Chlmec by sme tiež chceli nielen zarobiť ale mať aj dôstojnú prácu , ja ako predavačka v Lidl som zarábala v čistom 270 mesačne preto som bola nútená nájsť si prácu v zahraničí , ale každý odísť nemôže ostatný tu živoria z mesiaca na mesiac. Aj keď tu najde prácu ale za almužnu , lebo tu nikto žiadny súkromník nezaplatí viac ako 300 eur na mesiac, a keď sa to nepáči tak povie zbohom, na tvoje miesto mám 100 takých žobrákov ako si ty! Ja by som radšej pracovala na slovensku a platila odvody do štátnej kasy ale pokiaľ si politici môžu dovoliť bezcharakterne brať také výplaty a pre ostatných hádžu zo stola iba zvyšky aj dá sa povedať iba po psoch zvyšky, tak dovtedy slovensko bude živoriť!!! a bude mať také dlhy voči ostatný krajinám, že to nesplatí ani do konca sveta.