hnutie Proti násiliu


Hosť

/ #11 Re:

2016-04-12 15:16

#3: -  

 Dobrý,

veru je najvyšší čas,

ďakujem za Váš záujem o dianie. Účastníkovi vyššie som sa predstavil ako Ipse, lebo PC ma inšpiroval k tomu, aby som si dal prezívku. Už ju nebudem používať, je to meno literárnej postavy z mojich kníh. Moje meno je Juraj Cintula. Ale neskôr o sebe napíšem viac.

Na Slovensku sa začína dej dynamizovať, ale aby jeho vývoj išiel tým smerom, ktorý nie je pre spoločnosť škodlivý, o to sa musíme postarať my, radoví občania. Situácia sa radikalizuje, ale my jej musíme čeliť.

Prvoradou úlohou nás všetkých je, aby nedošlo k násiliu, k vojne. Neonacizmus, anarchia, extrémizmus nesmie mať šancu! 

Vinu dávam vládam európskych štátov, že nedokážu včas čeliť hrozbám, majú sklz v pružných rozhodnutia 8 mesiacov. Ale teraz nejde o to, hľadať vinníkov, ale nájsť silu, ktorá je schopná riešiť, zastaviť, vyriešiť. Upokojiť .Tou silou je človek!

 Je všade okolo nás a je chybou, že vlády človeka nemajú za nič. Keď bude treba znovu zaplníme námestia, tak ako to spravila Verejnosť proti násiliu v r. 1989. My, radoví občania tejto krásnej krajiny, sa dokážeme brániť!