Petícia za zrušenie vlakov zadarmo

Peter

/ #1033

2016-02-19 22:40

Srdečne zdravím.Som proti tejto petícii. Ani náhodou nefandím SMER-u a nesúhlasím s ich politikou. Som toho názoru,že peniaze utekajú v tomto národe úplne inde/schránkové firmi,podivné tendre, v šedej,čiernej ekonomike,daňových únikoch,korupcii najhrubšieho zrna,oligarchovia,mafie,kauza Gorila atď./ A prepáčte ,nejedná sa o žiadne drobné ,ale miliardy.V tomto štáte je peňazí dosť ,len tečú nesprávne.Toto nieje právo a spravodlivosť!Som otcom piatich detí /traja vysokoškoláci,jeden na strednej,jeden na základnej/ .S manželkou máme v profi starostlivosti a pestúnstve už viacero rokov v svojom dome dve rómske a dve polorómske deti,navštevujúce základnú školu.Dve deti išli od nás do perfektných rodín na adopciu. Veľké i malé deti dochádzajú do škôl vlakmi,autobusami.Ja pracujem v strojárskej firme a denne precestujem 90 km.Snažím sa pracovať,tak ako by bol mojím zamestnávateľom Boh,tak to cítim a také mám nastavenie /veľa krát 12 h.  v práci/.Verte,že sa máme čo obracať,ale má to zmysel.S manželkou veľmi túžime vychovať deti,ktoré budú prínosom pre ľudí v ich okolí a v tomto národe. To sa nám i podarí.Vlak zadarmo je pre našu rodinu úľava a poviem otvorene,že si to vážime a sme za to vďační.A verte ,že naše deti i tie v náhradnej starostlivosti  budú hodnotnými členmi tejto spoločnosti. Jasne hovorím-mladá generácia je naša budúcnosť /spoločnosť nieje moc prorodinná,skôr bude valiť peniaze Váhostavu a na podobné veci,podporovať iné ideológie atď./ To sa musí zmeniť.Súčasťou týchto zmien budú i tieto parlamentné voľbi.Naša rodina si uplatní právo voliť ,lebo vieme koho a prečo.Vážme si i toto právo .Buďme radi zakiaľ ho tu ešte máme.Nech sa Vám darí.