Zákaz vraždenia koňov


Hosť

/ #124

2016-01-16 15:18

Europa bojovaka tisicrocia s za zakladne ludske slobody. Krestanstvo je zodpovedne za mnohe s najvetcsich zverstiev v dejinach ludstva. Teraz ked sme sa konecne oslobodili a zmudreli (stolerantneli)sme a nabozenska sloboda neznamena zasahovanie do beznych ludsky slobod a prav by sne nemali dovolit aby sa vratil stredovek. Islam je vo svojom vyvoji na stupni niekde kde bolo krestanstvo pre 600 rokmi. Je to agresivna sekta vynucujuca si poslusnost terorom.
Zakladom akehokolvek nabozenstva je nedovolit ludom aby si rozvinuli intelekt, rozhlad, empatiu.
Ak by som zila v krajine kde moje nabozenstvo sposobi vojnu, videla by som moju rodinu, priatelov zabijat a byt zabijany v momente by som sa takej chorej ideologia vzdala.
Ked som sa prestahovala do UK necakala som ze sa mi cely ich system a krajina prisposobi. Ze vsetko bude ako na Slovensku. V pravde vsetko bolo ine ako na Slovensku. Ludia bezohladnejsi, pravidla tvrdsie a priority absolutne odlisne od sveta s ktoreho som prisla.
Tak som sa pomali prisposobovala a s otvorenou myslov spoznavala ich kulturu.
Neprisla som s nastavenou dlanou..tu som obet postkomusnistickeho systemu...nic neviem, nic robit nechcem ...dajte mi nieco , zivte ma.
Bola som vdacna ze aj ked som prisla bez znalosti jazyka a specializacie bola som si schopna najst pracu s platom 3 krat vetcsim ako na Slovensku.
Samozrejme ich system na aj svoje tieniste stranky ale to kazdy.
Ja som proti akemukolvek nabozenstvu. Clovek by mal dospiet a prebrat plnu zodpovednost za svoje ciny a nasledky tych cinov. A nie verit ze nejaky imaginarny panbozko, Alan, alebo i Krisna ( tatko, mamka) pride ked bude zle a vzetko machnutim svojej vsemocnej ruky napravi.
Ake smutne ze na rozdiel od inych zivocichov sme dostali mozok ale neunuvame sa ho vyuzivat.