Zákaz vraždenia koňov


Hosť

/ #30 Re: Re:

2016-01-14 17:33

#12: - Re:  

 Lenze islam ma problem tolerovat ine nabozenstva a ateizmus resp ma zjavne usilie ostatne nabozenstva a ine zmyslanie potlacat akonahle sa dostane v danej krajine k moci a pozera sa ne ako na podradne. Potom aj nasa tolerancia musi mat svoje hranice ak nechceme prist o svoju slobodu.To mame vsetci pokorne prijat ich dokonale nabozenstvo a na svete uz bude navzdy mier a raj? NIKTO Z NAS TU MOSLIMOM NECHCE UBLIZIT,ale nechceme si nechat aby oni ublizovali nam tak ako znasilnuju zeny v celej Zapadnej Europe a media to este aj taja. Ziadne ine nabozenstvo na Zemi nie je tak netolerantne ako islam aspon v dnesnej dobe ked sa tu siri ten wahabisticky a sunitsky islam zo Saudskej arabie a Zapad celi coraz zjavnejsej islamizacii.Ja pod sariou nechcem zit.Dakujem neprosim.

Este dodam ako mi je spatne z pokryteckych falosnych a skutocnu demokraciu zradzajucich politikov na cele s MERKELOVOU a takisto hlavnych medii, ktore klamu a zavadzaju a az ked sa ukazuje aka je podstata problemu a pravda  o ilegalnej uteceneckej krize zacinaju obracat kabat.Fuj a hanba