Petícia za zvýšenie rodičovského príspevku a prídavku na dieťa!

bez prezyvky

/ #386 Re: Re:

2016-01-09 20:28

#382: Jana - Re:  

pani zlata...na margo vasho komentaru neda mi poznamenat, mozno pre vas nepodstatny postreh, ale podla mna vystihuje vas opis, preco mate taky postoj k detom resp. k matkam... predpokladam ze ste vzdelana zodpovedna uspesna a ctiziadostiva zena (usudzujuc podla vasho zamestnania ako ste opisovali, ze sama vyberate zamestnancov), ktora určite vie PRECO NA SVETE JE CHUDOBA. a ked neviete, tak dovolte mi aby som vam to ujasnila. NA SVETE NIE JE CHUDOBA PRETO, LEBO NEDOKAZEME NASYTIT CHUDOBNYCH, ALE   B O H A T Y C H.  preco som to tu spomenula, ked je to mimo kontextu? nuz preto, lebo vasa reakcia, ktoru ste napisali mi v momente pripomenula toto... vy ste pani, jedna z nich, (a to nemyslite si, ze vam zavidim, dožičim vam uspech, peniaze, karieru... uprimne) ktorej nestaci ani taka mzda aku dostava, asi neviete preco su zeny na svete... maju urcite poslanie...ano byt matkami, nie vsetky môzu byt matkami, ale tie ktore môzu a nie su, lebo jednoducho nechcu byt, su v podstate najubohejsie, pretoze budem konkretna vo vasom pripade... raz pani, ked nebude uz vladat pracovat, budete na dôchodku, ak ovsem dovtedy dôchodok volajaky bude, ostanete sama...my, matky, budeme mat pri sebe deti,, vnucence...budu nas pozitivne dobijat aby sme zdolali aj nemozne,... ale zeny, ktore nechcu byt matkami, podla mna ostanu same, smutne, znechutene.... a ak by ste neboli sama, ale mali by ste navôkol ludi ktorí by boli s vami, tak sa tu vynara otazka, ci ti ludia su s vami ze vas maju radi, alebo maju radi iba vase peniaze.  ak vsetky by sme rozmyslali ako vy... tak by ste nemali ani koho vybrat do zamestnania za par rokov...to je môj nazor, ktory si môzem demokraticky povedat resp. napisat.