Petícia za nezvyšovanie dane z nehnuteľnosti v Bratislave


Hosť

/ #96

2015-11-17 14:36

lebo v jednom kuse sa len všetko zvyšuje a nič sa nerobí. Treba použiť vlastnú hlavu ako získať peniaze a hlavne tam, kde unikajú. Tu v BA je všetko už predražené, aj bývanie,všetky služby a ceny, žial kvalita žiadna. naši politici robia to isté. všetko čo napáchajú, dajú zaplatiť občanovi.Platy a životná úroveň je ako pred 20 timi rokmi a to neklamem. V živote nebolo tolko žobrákov a chudákov ako teraz. Dôchodci ledva prežívajú, deti pomaly nemajú čo jesť, ale kompetentní to nevidia, ich zaujíma vlastné vrecko a je to stále horšie a horšie. Bratislavčania sa vysťahovávajú a odchádzajú žiť mimo BA a niektorí aj mimo tohto zlodejského skorumpovaného štátu. Sú tu samí privandrovalci ktorí platia dane vo svojom trvalom bydlisku, ale žijú tu. Prečo mám ja samoživitelka stále za niekoho a na niekoho robiť? Toto je dôvod a tiež zvažujem, predám byt a idem čo najďalej z tohto mesta, nič dobré ma tu nečaká a nechcem žiť v meste kde všetko len dražie a úroveň žiadna. Mimochodom, sponzorovať nič nebudem, vydierať sa nenechám, ak mám niečo sponzorovať, to môžem zaplatiť aj tú daň. Mám na deň dve eurá a tu budem darmožráčov podporovať. Toto je môj názor a dôvod.