PETÍCIA za rozšírenie kapacity MŠ Tajovského Poprad

zuzka

/ #79

2015-10-26 09:42

No neda mi nereagovat,precitala som to od zaciatku a jedine riesenie je naozaj podlozit realnu statistiku neprijatych deticiek. Lebo sama poznam mamicky,ktorych 2,5 rocne deti navstevuju tuto statnu skolku a tiez aj deti z inych casti mesta,tak podla mna je to tiez prehnane. Byvam na Srobarovej a moje dve male deti navstevuju prave sukromnu skolku a keby sa cokolvek stalo,ze by ju museli stahovat na druhy koniec mesta, budem deti vozit a myslim,ze aj vsetci ostatni,ktori navstevuju tuto skolku. Napriek tomu mi je velmi luto,ako tu kydate na "nasu skolku" a neviete,kolko usilia to zakladatelov stalo,aby bola taka,aka je teraz. Sama mam starsieho syna,ktory chodil do statnej-bola som spokojna,nehovorim,ze nie,ale to som nemala na vyber.Teraz mam a viem porovnat september v statnej,kde date dieta rano a pridete o tretej /dodnes mam vycitku,ako mi stale plakal a ja som myslela,ze je to ok,stale bol chory,teraz viem,ze vela zohral stres./ a prave v tejto sukromnej,kde mi dve mladsie neplakali vobec a vzdy sa velmi tesia do skolky.Este aj v nedelu by chceli ist. Urcite je velka vyhoda,ze mozu byt surodenci spolu a tiez adaptacia bez stresu-moznost byt v triede,pokial to dieta potrebuje. O rodinnej atmosfere nehovoriac. Samozrejme aj v statnej boli tety dobre,rada sa vzdy pristavim,porozpravam. Pockajme na realnu statistiku a skusme to nejak spolocne nenasilne vydiskutovat.