PETÍCIA za rozšírenie kapacity MŠ Tajovského Poprad

mamička

/ #11 Re:

2015-10-23 20:01

#1: -  

 musím zareagovať, kedže očividne petičný výbor poskytuje zámerne nepravdivé informácie obyvateľom dotknutého sídliska...

v prvom rade ide o škôlku s  pedagogiku montessori a nie cirkevnú školku, ktorá  si  riadne plati nájomne a nie vo výške 1 euro ako to poniektorý uvadzaju, nie je korektne ak šírite nepravdivé informácie.

Osobne aj ja som mala dieťa v inej sukromnej školke, ale žial musím povedať, že s režim štátnej školky, ked moje dieťa malo v noci nočne mory a vykrikovalo mi zo sna ja nie som zlá...

Školka centrum pre rodinu je súkromna škôlka s profesionálne vyškolenými pedagómi a so špecialnou prápravou pre montessori pedagogiku, má výrazne individuálny prístup k deťom čo sa o štátnych škôlkach nedá povedať, a to nie je len učiteľkami, lebo aj tam sa určite nájdu také ktoré sú oddané svojej profesii a nepozerajú na to, že maju male platy v školstve....ale je to žial metodikou týchto MŠ.

Deti sa v menovanej súkromnej škôlke zároveň riadne pripravuje na školu podľa ISCED 0.

Prosím všetkým, aby skôr ako zavrhnú niečo výnimočne čo v našom meste máme, aby zvážili všetky argumenty a neopomenuli skutočnosť, že aj túto školku navštevu deti tohto mesta a nie sú všetky veriace a sú tu aj deti zo spomínaného sídliska. Celkovový počet deti je tuším 67, ktoré navštevujú škôlku a tí ktorí sa rozhodli vysťahovať tieto deti nevedno kam nech porozmýšľajú či takýto prejav xenofóbie je na mieste. Skutočne je vhodné, aby ste poznali fakty o počte deti ktoré sa uchádzajú o miesto v MŠ na Tajovského a potom možno zvážite či pre 9 deti vysťahujeme 67. Ďakujem